X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr cytologia a plamienie
Odpowiedz

cytologia a plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosiek77 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 2 maja 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Mialam 4 dni temu cytologie,lekarz mi powiedzial ze sie "spielam"i ze moge plamic. Zalozyl mi lekarstwo i nie plamilam. Natomist dzisiaj zobaczylam jasno rozowy sluz na papierze. Mialyscie plamienie dopiero po tylu dniach?nic mnie nie boli, mam sie obawiac?

    2nn33e3kahe13vzw.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 2 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to jednorazowe to nie leć do szpitala ale powiedz lekarzowi o tym, gdyby to była świeża krew to jedz na IP. Brązowa i jasnoróżnowa nie świadczy aż tak bardzo o jakimś poronieniu ale co nie oznacza, że nie może ono nastąpić. Obserwuj śluz i powiedz lekarzowi. Gdyby coś się działo to jedz na IP.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze po badaniu gin. a tym bardziej cytologi plamie 2 dni. Najpierw czerwoną krwią ana drugi dzien brązową. Jest to skutek moich mieśniaków.

  • OvuFriend

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Wpadłam w lekką panikę. 3h po cytologii wyleciało ze mnie sporo śluzu (tyle co i na co dzień) w towarzystwie sporej ilości żywo czerwonej krwi i dwoma skrzepami. Tuż po pobraniu było to jedynie "brudzenie wkładki" na brązowo i tak to sobie wyobrażałam, kiedy ginka mówiła o PLAMIENIU po pobraniu. Ale ta ilość to już chyba nie plamienie.. :/ nie wiem... Czekać, obserwować? Czy już działać? Teraz boję się iść do łazienki i zerknąć co i jak... :(

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się zdarza plamić, bo badaniu ;)

    Martii lubi tę wiadomość

  • Ewuńka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pobraniu cytologii również miałam dość obfite plemienia, trwało to dwa dni. Lekarz po badaniu uprzedził, że tak może być i nie ma się czym martwić ;)

    Martii lubi tę wiadomość

    Ewuńka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ