X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Cukier w moczu!
Odpowiedz

Cukier w moczu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w UK. Właśnie byłam u położnej która robiła mi test moczu ( W Anglii nie wysyła się do laboratorium tylko mocz sprawdzają na paskach odczynowych) Wyszło że mam cukier w moczu nie wiadomo w jakim stężeniu ! Położna nic z tym nie zrobiła tylko kazała zrobić znowu taki test za 2 tygodnie. Martwię się ze moge miec cukrzyce a ona się tym nie przejmuje !

    klz9h371w1o7q62n.png
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś robioną krzywą cukrową z krwi? Bo to jest najlepsze badanie na cukrzycę ciążową. Ja miałam tak, że miałam badanie krzywej cukrowej i z tego samego dnia mocz do badań (pierwszy poranny). Krzywa cukrowa wyszła bardzo dobrze, nie mam cukrzycy, za to pierwszy i ostatni raz wyszła glukoza w moczu. Moja lekarka to (nomen omen :P) olała mówiąc, że to pewnie błąd laboratorium; ja w to wątpię, ale faktycznie nie było czym się przejmować. Więc jeśli masz dobre wyniki krwi, to się nie martw. Jeśli nie miałaś badań to też się nie martw (trochę glukozy w moczu może się zdarzyć w ciąży), tylko postaraj się o tą krzywą cukrową w miarę możliwości, albo zapytaj, kiedy będą robić.

    I nie panikuj, wszystko będzie dobrze :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 19:32

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie miałam robionej krwi bo oni chcą czekać czy cukier w moczu będzie się powtarzać więc czekają na zbawienie a ja się boję że tym czelaniem to zaszkodzimy dziecku :( za 2 tygodnie będę mieć dopiero robiony drugi raz test z moczu i jak wyjdzie znowu to za kolejne 2 tygodnie krew czyli ogólnie miesiąc oczekiwań paranoja

    klz9h371w1o7q62n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejdź na wszelki wypadek na dietę ograniczająą cukry.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ