X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Co robić gdy:katar/gardło/ząb/stres
Odpowiedz

Co robić gdy:katar/gardło/ząb/stres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam artykuł i chce się podzielić, bo nie jedną z nas to interesuje

    Stres:
    Bezpiecznie: Raz na jakiś czas przed spaniem można napić sie naparu z melisy, który uspakaja.Gdy masz napięty brzuch śmiało można zażyć no-spe.

    żołądek:Gdy męczy zgaga:Rennie,Maalox, Alugastrin, te leki działają osłaniająco na błonę żołądka.
    Na nudności: Coculine.
    Biegunka: Nifuroksazyd, popijać mięte, lub zjeść nawet mrożone jagody.

    Gardło:
    Bez obaw leki homeopatyczne, Homeovox, Tantum Verde, pastylki z tymiankiem i podbialem,Sebidin

    Kaszel:
    Drosetux, Stodal, Thymi, Alcep, Tussipini D. Skutecznie rozrzedzi widzielinę: Mucosolvan - ale poleca sie go dopiero od 2trymestru.

    Ból zęba:
    zamiast zasięgać nawet bezpiecznego paracetamolu (nie wolno naduzywać) lepiej udać się do dentysty, gdzie znieczulenie miejscowe jest nawet wskazane (po za pierwszym trymestrem).

    Źródło: "Będę mamą" nr2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 13:21

    madu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    up

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko się zgadza wg mnie stosowałam to w niektórych dolegliwościach


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko cos kiedys slyszalam od lekarza zeby jednak raczej unikac tych tabletek z tymiankiem i podbialem ale nie jestem pewna czy chodzilo tylko o 1 trymestr czy o cala ciaze:) w sumie stresow mam niestety ostatnio dosc duzo jednak.. ale ziolka akurat lubie to moge pic :) do tego jakas dobra ksiazka,spacer i staram sie nie myslec wtedy o roznych problemach:) oprocz apapu i nospy(no i duphastonu ale to chyba nie o tym tu watek:) do tej pory nie przyjelam zadnych innych lekow.tylko wlasnie jak mnie mega glowa bolala to wzielam apap i jak zlapalo mnie takie porzadne przeziebienie z goraczka to wtedy ale tez jedna tabletke tylko:) a tak to leczylam przeziebienie ogromna iloscia czosnku,syropu z malin,mlekiem z miodem i herbata z cytryna:) po 4 dniach zostal delikatny katarek wiec moge smialo powiedziec ze takie konsekwentne leczenie domowymi sposobami jednak przynosi efekty a moj gin byl ze mnje dumny ze poradzilam sobie bez lykania tabsow:)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ