X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ciuchy ciążowe rozmiar 34/36
Odpowiedz

ciuchy ciążowe rozmiar 34/36

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do sprzedania za naprawdę dobre pieniążki ciuszki ciążowe. Większość happy mum - rozmiar 34/36 :) chętnych zapraszam o kontakt : [email protected]

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do Ciebie z [email protected] :)

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 1 lipca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam bilibili!bardzo zadbane ciuszki, ladniejsze niz na zdjeciach i ekspresowa wysylka!:)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ