X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciąża bliźniacza
Odpowiedz

Ciąża bliźniacza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyżej. Ile przytyłyście do tej pory? Jak się czujecie? Jak duży macie brzuch? Ja jestem w 16 tyg,przytyłam jak jak na razie 3 kg i sama nie wiem czy nie za dużo...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w ciąży bliźniaczej przyrost wagi powinien być większy, moja znajoma przytyła 25kg a druga z mniejszymi dzieciaczkami 20kg. Niczym się nie przejmuj tylko dbaj o siebie :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu te kilogramy ;-) Dziewczyny nie przejmujemy się tak nimi po ciąży zrzucimy a Ty Ciri dwa razy szybciej :-)

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 kg? Matko przenajświętsza:) Jestem ciekawa, czy oprócz większego przybierania na wadze są jakieś różnice w przebiegu ciąży mnogiej i pojedynczej....w tamtym tyg. zaczęły mi się robić górki w brzuchu, i nie były to gazy:) Kilka dni temu zauważyłam również wyciek siary z piersi. Nie za szybko to wszystko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do kg i przytycia jest w kalendarzu taka opcja jak waga, tam podaje się wzrost, wagę początkową i fakt czy ciąża jest pojedyncza czy mnoga, - pokaże Tobie ile możesz przytyć.
    Ja jestem na górnej granicy, ale moje BMI zawsze było ciut powyżej :)
    Ja to akceptuje i to jest najważniejsze.

  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam rozglądać się powoli za wózkiem, mam wrażenie, że wszystkie są albo bardzo długie albo bardzo szerokie. Może macie i polecacie jakiś konkretny model? Łóżeczka dwa osobne czy na początek jedno?

  • Gosia333 Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, również spodziewam się bliźniąt;) Ja najprawdopodobniej zdecyduje się na Kees K-2 Plus, 76 cm szerokości, może najpiękniejszy nie jest, ale jego 15 kg zdecydowanie wygrywa z tymi wszystkimi kobyłami po 25 kg;) Łóżeczka kupuję 2, ale w jakiej konfiguracji Dzidziole będą spały bladego pojęcia nie mam;)
    Pozdrawiam serdecznie

    Borys i Igor 04.10.2015r.
  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zauroczył TAKO CITY MOVE DUO. Ale niestety cena już nie:) Gdzieś czytałam, że bliźniaki potrafią wchodzić na siebie podczas snu, wiec chyba lepszym rozwiązaniem faktycznie będą dwa osobne łóżeczka...

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Gosia333 Koleżanka
    Postów: 46 12

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też o tym słyszałam,ale również o tym,że niektóre dzieci źle reagują gdy tracą się sobie z pola widzenia i nie czują swojej obecności. Więc może być też tak,że łóżeczka będą dwa a Dzidziole razem;) Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie niestety

    Borys i Igor 04.10.2015r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ