X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ciąża a kino
Odpowiedz

ciąża a kino

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyjaciółki!
    Czy w ciąży można chodzić do kina ? Rodzina mi odradza, a nie jestem jakoś do tego przekonana..
    Jak było to u was? :)

  • Vriola Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 4 września 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a niby czemu nie można?
    Myślę że bez problemu, tylko nie na horrory :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno za głośno itp.. :D

  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 4 września 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wytrzymasz film bez sikania i siedzenie w jednej pozycji tyle czasu nie wykonczy ci kręgosłupa to chodź nawet codziennie ! Jak sie dzidzius urodzi to o kinie bedziesz mogła pomarzyć :P . nie wiem kto wymysla takie bzdury ze ciezarna nie moze isc do kina. Moze najlepiej niech nigdzie nie chodzi, nawet do WC bo za dużo bakterii. Paranoja !

    foxylady, nika03 lubią tę wiadomość

    bluszczynka
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 września 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrezygnowałam na czas ciąży z kina, bo... Oglądam tylko horrory ;) Nie chciałam sobie stresu przysparzać.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatniej ciąży byłam w kinie wieczorem, a następnego dnia miałam cesarkę zaplanowaną :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! To super! :) Dziekuje dziewczynki!

  • aleksandraola Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 6 września 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem w 2 trymestrze , w kinie byłam już chyba z 5 razy, nigdzie nie spotkalam się z informacją, że nie powinnam więc myślę, że nie dajmy się zwariować :)

    pozdrawiam

    Aleksandra
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ