BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > Ciągły stres z powodu ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mysz_86
Debiutantka
14

Wysłany: 19 lipca, 10:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem w mojej 4 ciąży (3 poprzednie straciłam-nie rozwijały się prawidłowo). Teraz też miałam "atrakcje" na początku - plamienia, krwiak, krwawienia, spadająca beta. Ale potem po braniu mnóstwa leków jest już ok, jestem w 19 tygodniu. Ale non stop się denerwuję. A to, że nie czuję codziennie intensywnych ruchów, a to, ze na zdjęciu z USG nos dziwnie wygląda, a to, że coś mnie zabolało...
Wszystkie wymiary są ok, dziecko rośnie idealnie jak należy, lekarz mówi, że już mogę się cieszyć, a ja nie umiem. W ogóle to już 5 miesiąc, a u mnie w rodzinie mało kto wie, bo się strasznie kryję z tą ciążą, nie chcę żeby ktokolwiek wiedział o ciąży.
Czy któraś z Was też tak ma?

Inkaa85
Autorytet
283

Wysłany: 29 lipca, 17:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Znam to uczucie ciągłego stresu. Straciłam dwie ciążę. Obecnie jestem w 14 tc i okres między badaniami trwa jak dla mnie wieczność. U mnie też nikt jeszcze nie wie i tez mi się nie spieszy by się chwalić, w pierwszej viazy zrobiliśmy to za szybko później żałowaliśmy

7 lat starań, wiek 35 lat, niedoczynność tarczycy,
3 x inseminacja
Październik 2015 punkcja 5 zarodków- 1 transfer(beta malejąca po kilku dniach),3 crio -brak ciąży
Czerwiec 2016 początek przygody z Novum
Grudzień 2016 punkcja, transfer 1 zarodek :(
Marzec 2017 transfer 2 zarodków (8 tc *)
Wrzesień 2018 transfer 1 zarodek (8 tc*)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)