X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciągłe infekcje
Odpowiedz

Ciągłe infekcje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 9 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak radzicie sobie z upławami?
    Też Was to tak męczy? Odkąd jestem w ciąży nie mogę sobie z tym poradzić. Globulki przepisane przez ginekologa pomogły...na 4 dni :/ Macie jakieś domowe sposoby albo sprawdzone leki bez recepty?
    Help :(

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 9 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cala ciaze ta I poprzednia uzywam mydelka naturalnego z nanosrebrem, jest antybakteryjne I antygrzybicze. Kosztuje 5zl a sprawdza sie I na niegojace sie ranki I na pryszcze, zajady, zastrzaly -smaruje mydelkiem zwilzonym woda i zostawiam az wyschnie. Jak synkowi zaczerwieni sie siusiak to tez go tym myje I jest dobrze. A z uplawami problemow nie mam wcale odkad go uzywam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 13:57

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 9 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre sa tez tabletki z kwasem mlekowym lactovaginal czy jakos tak. I tantum rosa- mozna robic nasiadowki chyba juz w 2trymestrze.

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 9 października 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ! na pewno przetestuję to mydełko. Tantum rosa stosowałam przed ciążą, zawsze pomagało ale w ciąży się bałam. Może po prostu użyję Tantum do podmywania się.

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Karla82 Nowa
    Postów: 5 11

    Wysłany: 13 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin poleca irygacje z kefiru; z tantum rosa poleca w późniejszym okresie ciąży.

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 13 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po staropolskiemu wodę z octem do przemywania (szklana wody i dwie łyżki octu).. ale powiem szczerze że mimo codziennej higieny, infekcje mnie nie opuszczały całą ciążę :( ginka mówiła, żetaki urok bo kobiety w ciąży są słodziutkie :P i praktyczniecały czas brałam globulki. Po ciąży odpukać przeszło :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 13 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza wygląda na to, że u mnie sytuacja jest podobna. Przed ciążą rzadko miewałam takie problemy, w ciąży praktycznie od samego początku i tak się ciągnie...raz przechodzi, zaraz wraca. Ostatnio kupiłam Lactacyd przeciwgrzybiczy i bardzo pomógł ufff

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 14 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, przed ciążą było ok :) niestety w ciąży za wiele nie pomagało... po prostutrzeba przeczekać :(

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 21 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dziewiąty miesiąc zmagam się z infekcjami. Na kazdej wizycie dostawałam globulki na zmianę Macmiror i Pimafucin, które pomagały na kilka dni a potem problem wracał. Lekarka twierdzi, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest ciąża a dokladnie zmiany hormonalne i że przez całą ciążę tego nie wyleczę, ze niektóre kobiety tak mają i miała rację... W trzecim trymestrze zaczęłam stosować dodatkowo maść clotrimazolum która przynosiła troche ulgi... Moja lekarka mówiła też, że płyny antygrzybicze typu lactacyd itp. mogą w ciąży bardziej podrażnić i więcej z tego szkody niż pożytku ale zamierzam i tak kupić mimo że to juz końcówka...

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ