X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciągłe bóle podbrzusza
Odpowiedz

Ciągłe bóle podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • EWELA Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 25 lipca 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,
    Szukam jakiegoś wsparcia i słów otuchy...
    Jestem po dwóch poronieniach.
    Teraz 15tc i ciągle boli mnie podbrzusze.
    Już od dłuższego czasu jestem na l4, wypoczywam. Biorę zalecone leki.
    Jednak mam uczycie, że ból podbrzusza jest już stale ze mną. Jest godzina w ciągu dnia, że boli aż czuję to w kręgosłupie, jest chwila ze samo podbrzusze.
    Bóle są różne słabe, mocne, ciągnące, tępe.... Od koloru do wyboru.

    Do ginekologa chodzę co 2 tygodnie, badania w porządku. Na moje słowa, że boli mnie podbrzusze, usłyszałam : to nie dobrze.
    Nic więcej 😐
    Na nospe jestem uczulona, już raz w 7 tc byłam w szpitalu z powodu bólu podbrzusza.
    Tryb oszczędny włączony, ale też nie chce leżeć ciągle jak leniwiec.
    Czytałam na różnych forach, że bóle podbrzusza się pojawia, niektóre kobiety mają je mocne i trwają od samego początku.
    Jak myślcie co mam robić?
    Jak to u Was było?
    Pozdrawiam serdecznie 🌷

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela najlepiej pojechać do szpitala. Oni dadzą ci instrukcje i leki co dalej robić.

  • Monys2588 Koleżanka
    Postów: 127 7

    Wysłany: 10 września 2022, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EWELA@ jak sytuacja u Ciebie?co z bólami?pytam bo ja mam ten sam problem☹️obecnie 21 tydzień...

    monia29
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 28 października 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam bóle podbrzusza od 8tc, cały czas mi się macica napinała. To moja 3 ciąża i na dodatek bliźniacza i też schizuję czy jest ok... brzuch napina się i boli okresowo. Dziś 13+5.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ