X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr butelki i akcesoria do karmienia
Odpowiedz

butelki i akcesoria do karmienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcecie kupic/sprzedac lub wymienic się doświadczeniami i radami dotyczącymi karmienia i korzystania z akcesoriów róznych firm

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie niektóre z was jeszcze nie wiedzą czy będą karmic butelką czy tylko piersią ale nawet w tym drugim przypadku warto choc jedną miec. Nie wiem czy działają te z systemem antykolkowym, ale moje dziecko kolki nie miało (używam Aventów i Dr Brown's) ale może taka synka uroda. Dostaliśmy sporo butelek Dr Brown's takich świątecznych z aplikacjami z USA, fajne bo u nas w Polsce takich nie ma, są tylko te zwykłe tradycyjne. Częśc odsprzedaję bo wszystkich napewno nie wykorzystamy, możecie zajrzec :-)
    Sama używam takich od 4 m-cy i aplikacja jest nienaruszona, ładne, kolorowe, ciekawsze od tych tradycyjnych ale takie też mam :-)
    http://allegro.pl/butelka-dr-browns-250ml-z-aplikacja-i-smoczkiem-i4391450355.html
    http://allegro.pl/butelka-dr-browns-antykolkowa-250ml-trojpak-i4391520159.html
    http://allegro.pl/butelka-dr-browns-250ml-mikolaj-plus-gratis-i4409293870.html
    http://allegro.pl/butelka-dr-browns-antykolkowa-250ml-z-aplikacja-i4391476776.html
    Z Łodzi i okolic możliwy odbiór osobisty

    weronika86, Magic lubią tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle nad butelkami ,,LOVI 'http://lovi.pl/pl/produkty/18/Butelka+Aktywne+ssanie+

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 22:12

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje karmic piersia w tej ciazy, ale mam juz kilka butelek na zas..zreszta bede musiala szybko wrocic do pracy i bede musiala tesciowej odciagac pokarm.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 15 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane są takie nakładki na sutki do karmienia, znajoma mi poleciła, zwłaszcza, że jak u mnie pierwsza ciąża i będzie pierwsze karmieie więc będzie bolało. Co do butelek to jeszcze nie wiem, ale również znajoma, podwójna mam poleciła mi butelki dr Brown's, nie są najtańsze, ale ona ich używała przy dwójce dzieci i jest zadowolona :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic takie nakładki na sutki awaryjnie ciebie kup ale nie patrz na to że jak pierwsza ciąża to karmienie będzie dla Ciebie bolesne :) Wszystko zależy jak szybko dziecko "zaskoczy" jak prawidłowo ssać pierś. Mój synek szybko się nauczył już w szpitalu i nie miałam żadnych bóli ze strony karmienia :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja obawiam sie wlasnie tego pierwszego karmienia w szpitalu,naczytalam sie jakie polozne sa niemile i nie chca pomoc,a panie od laktacji nie poswiecaja zbyt duzo uwagi mlodym mamom bez doswiadczenia. Zastanawialam sie nad wizyta w poradni laktacyjnej przed porodem,ale tam sa w opisach wizyty dla mam,ktore juz maja pociechy,a nie tych przed. Boje sie,ze szkola rodzenia nie da mi wystarczajaco duzo informacji. A co do butelek myslalam o CHICCO ze smoczkami antykolkowymi,chyba dzialaja,bo tu jedna z dziewczyn pisala,ze synek nie mial klopotu,a i moja szwagierka takich smoczkow uzywala i tez udalo im sie bez kolki.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dzisiaj kupiłam dwie butelki Lovi Aktywne ssanie z smoczkami, jeśli któraś z dziewczyn ich używa, to chętnie poczytam opinie :)
    Nie wyszły drogo, bo około 11 zł za jedną 250 ml.
    Mam nadzieję się na nich nie zawieść jeśli okażą się potrzebne...

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK, ja moje pierwsze szpitalne karmienie wspominam bardzo dobrze. Panie od laktacji były fantastyczne i na każde zawołanie. Ja akurat nie miałam problemów z przystawianiem, ale i tak potrafiły przyjść i zapytać, czy wszystko ok. Brodawki kilka dni mnie bolały, to chyba norma.

    Ja mam butelki Lovi. I laktator elektryczny Lovi. Jestem bardzo zadowolona i przy drugim dziecku też będę z nich korzystać.

    GabiK lubi tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 28 listopada 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropla czy rodziłaś w Warszawie? Ja się naczytałam o skandalicznej opiece poporodowej w szpitalach w stolicy, nawet jeśli ktoś wykupił sobie prywatną położną to po porodzie z opieką pań na oddziale była porażka.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK polecam książkę "warto karmić piersią" M. N-Gugulska. Tam jest wszystko bardzo szczegółowo opisane, wszystkie możliwe sytuacje, co można, czego nie można itp itd. Polecam.

    Myślę, że warto zaufać swojemu instynktowi a nie tylko paniom położnym, które rzeczywiście mają różny stopień empatii. Wg mnie wizyta w poradni laktacyjnej przed porodem raczej wiele nie wniesie. Dopiero jak dzidziuś zacznie ssać to wtedy można się wybrać do poradni. Bo to nie tylko zależy od mamy, ale również od dziecka.

    A poza tym karmienia jak wszystkiego innego też się człowiek uczy (i mama i dziecko). Problemy które są na początku z reguły znikają później. Ale rzeczywiście warto poczytać na ten temat, albo w ogóle spotkać się z jakąś mamą, która obecnie karmi maluszka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 09:07

    GabiK lubi tę wiadomość

  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rodziłam w Warszawie. Jestem z Trójmiasta.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belladonna zamowilam poradnik,ma mase pozytywnych recenzji.Dzieki.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że będziesz zadowolona. Naprawdę wartościowa pozycja. Autorkę znam osobiście, bo pomagała mi z karmieniem Synka, naprawdę sympatyczna osoba z wielką wiedzą i wielką misją, żeby pomagać mamom w karmieniu. Trzymam kciuki, żebyś miała tylko pozytywne doświadczenia z karmieniem piersią.

    GabiK lubi tę wiadomość

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam nad butelkami tommee tippee co sądzicie o nich ?

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Catyyy Ekspertka
    Postów: 201 350

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam jedną butelkę antykolkową Tommee Tippee, podobno są bardzo dobre, ale zamierzam też zaopatrzyć się w butelkę dr Brown's. Mam nadzieję, że butelki spełnią swe zadanie jak najlepiej :) To właśnie o nich usłyszałam najwięcej pozytywnych opinii :)

    relgh371atn0vk9b.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaopatrzylam sie w Philips Avent Natural zestaw startowy i usmialam sie do lez jak odbieralam od Pana,ktory mi powiedzial " prosze pani, a co to jest zestaw startowy? Bo my sie od rana z kolegami zastanawiamy." :-)
    Do tego mam laktator elektryczny Medela Mini Electric. Naczytalam sie pozytywnych opinii,ale nie znam nikogo kto faktycznie uzywal,moze Wy macie jakies info z pierwszej reki czy faktycznie taka rewelacja jak pisza?

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamierzam karmić piersią, więc zastanawiam się czy jest sens wydawać kasę, chociaż z drugiej strony gdyby coś było nie tak to nie wyobrażam sobie męża wybierającego butelkę ;-) więc może na 1 szt. się skuszę

    relgh371zl7nd975.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzedniej ciaży karmiła 2-3 tygodnie pózniej zastygło wiec wole kupic zestaw butelek na wszelki wypadek a nie pozniej kupować

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 1but anty kolo TT i dla Kscpra byla za twarda..nie kombinowalam z butelkami i zostalam przy samej piersi a później wod ze zwykłego kubeczka ..warto mieć butelkę ok ale na poczatku chcąc kp radze ograniczać buteleczkę bo jednak idzie szybko dzidziusia przyzwyczaić do lwtwizny jak szybko leci i nie trzeba ssać piersi ...tylko awaryjnie but ;-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ