X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr butelki i akcesoria do karmienia
Odpowiedz

butelki i akcesoria do karmienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 zgadzam się, kupię 1 awaryjnie ale nie zamierzam jej używać

    relgh371zl7nd975.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:44

  • Młoda Mama :) Koleżanka
    Postów: 34 56

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również zastanawiam się miedzy dr Browns a Mambaby, Mambaby wydają się lepsze ze względu na brak wężyków i odkręcane dno i szczerze nie mam pojęcia, którą wybrać.. ;)

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! chciałabym Wam polecić nową butelkę Haberman od Canpol babies! Butelka jest super! Umożliwia karmienie piersią i butelką. Posiada nowy system odpowietrzania, dzięki któremu dziecko nie połyka powietrza a co za tym idzie nie ma problemów brzuszkowych!! Można też regulować przepływ mleka wiec dziecko się nie zakrztusi jedząc łapczywie :D No i co najbardziej mi się podoba wystarczy smoczek raz napełnić i nie trzeba kombinować z przechylanie butelki bo smok jest cały czas pełny :D Polecam szczerze! Dla nas wielka ulga odkąd jej używamy :) bo była tragedia a używałyśmy z Mała NUK..Poza tym butelka jest bardzo dobrej jakości, nie rysuje się, podziałka się nie ściera mimo codziennej sterylizacji i NIC się nie odkształca!

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Natalia J. Przyjaciółka
    Postów: 100 146

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo jak Eweloka84, zdecydowanie polecam butelke Haberman firmy Canpol. Jesli któraś z was ma problemy z kolkami to z pełna odpowiedzialnością moge polecić ta butelke. Moje Chłopaki sa bardzo zadowolone i pomimo tego ze używamy smoczków anatomicznych a w tej butelce jest tylko ten przypominający pierś to oni i tak załapali no i wreszcie spokój z kolkami.

    e7835254a1.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę ze dziewczyny tez miały przyjemność korzystania z butelki haberman canpol babies! Co jak co ale musze się z nimi zgodzić butla genialna. Malutki mniej mi ulewa Mniej banków w brzuszku, smoczek się nie zasysa a wszystko dzięki tej. Metodzie z mlekiem które jest cały czas w smoczku. Nie będę więcej zachwala. Poprostu trzeba samemu przetestować :)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 marca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 31 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę się powtarzać ale po przejściu przez 4 rodzaje butelek to Haberman od Canpol babies wydaje mi się najlepsza. Mały nie łyka powietrza podczas jedzenia i można z niej karmić pod każdym kątem, dodatkowo ma regulowany przepływ mleka. Naprawdę warto się w nią zaopatrzyc.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ