X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr brzuszek ;)
Odpowiedz

brzuszek ;)

Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane . Jak tam wasze brzuszki ? Zaokraglaja się już ? Czy stoją w miejscu .. mój juz powoli zaczyna być widoczny ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już dobrze widać <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie niesmialo pokazuje.

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile już przytylyscie. ? . Ja jak na razie 0,4 kg. Zobaczymy jak będzie dalej . ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest wielki, wlasnie próbowałam go ubrać - nic mi się niepodobało - slonica

    Maj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka - brzuszki ciazowe sa cudowne i nie mow, ze wygladasz, jak slonica. Bo kobieta w ciazy jest piekna-kazda :)
    Maj - ja nie przytylam jeszcze nic. Za tydzien mam wizyte, to dam znac ile waze.

  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brzuszek też już się pojawia, ale nie jest jeszcze za duży a przytyłam już jakieś 5 kg, ale nie przejmuję się kilogramami bo szczupła jestem i aktywna sportowo więc się potem zrzuci ;)

    Maj, dddodiii, BATTINKA lubią tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze green czekamy na odpowiedz . ;) .
    Oo Finlandia dużo dużo przybralas . Ale mówią ze po porodzie w parę miesięcy to po tych kilogramach nawet nie będzie śladu ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam brzuszek i tylko brzuszek ktory wyglada chwilami- zalezy co zaloze na jakis 6 miesiac:) o dzwino nigdzie wiecej nie tylje tylko taka pileczka :) przytylam juz okolo 4 kg- ale ja od poczatku mam dobry apetyt :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mij brzuszek widac na zdjęciu jaki jest :-) Przytyłam 6kilo,bo ... jem :-) Wczesniej nie jadłam i bardzo duzo ćwiczyłam.
    A Finlandia wcale nie przytyła dużo. Jest w połowie,wiec idealnie :-)

    Finlandia, BATTINKA lubią tę wiadomość

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczny brzuszek ..;)To chyba tylko ja tak mało przytyłam .. a jem normalnie . Nie żałuję niczego . No ale widocznie tak mam

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już sporawy, przydałyby się zakupy bo powoli nie mam się w co ubrać :P na wesele sie wybieramy i kupiłam sukienkę ciążową bo fajniej wygląda, brzucho podkreśla i nie ściska :) próbowałam jakichś normalnych z sieciówek ale wyglądałam beznadziejnie ^^ na brzuchu za mała a reszta wisi...

    ze 2 kilo na plusie mam póki co i apetyt kiepski jeszcze, zobaczymy dalej :P

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe od czego zależy jaki kto ma brzuszek. Ja już po połowie ciąży, ale jak nie powiem to nikt nie widzi brzucha! Przytyłam sporo bo ok 5-6 kg ale jakoś tak rozłożyło się na reszcie ciała.

    A brzusio widać tylko jak założę coś obcisłego na siebie. Widać za to piersi większe o jakieś 3 numery chyba uff..

    p19uvkcbq15t6635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 wrote:
    Mój już sporawy, przydałyby się zakupy bo powoli nie mam się w co ubrać :P na wesele sie wybieramy i kupiłam sukienkę ciążową bo fajniej wygląda, brzucho podkreśla i nie ściska :) próbowałam jakichś normalnych z sieciówek ale wyglądałam beznadziejnie ^^ na brzuchu za mała a reszta wisi...

    ze 2 kilo na plusie mam póki co i apetyt kiepski jeszcze, zobaczymy dalej :P
    Ja tez przymierzałam w różnych sklepach i wszystko jak worek...
    Najlepiej jest kupic w ciążowym sklepie-wszystko pasuje idealnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beeblu wrote:
    Ciekawe od czego zależy jaki kto ma brzuszek. Ja już po połowie ciąży, ale jak nie powiem to nikt nie widzi brzucha! Przytyłam sporo bo ok 5-6 kg ale jakoś tak rozłożyło się na reszcie ciała.

    A brzusio widać tylko jak założę coś obcisłego na siebie. Widać za to piersi większe o jakieś 3 numery chyba uff..
    Bo kazda z nas jest inna:-) U mnie np lozysko na przedniej ścianie,wiec to pewnie tez dużo daje...Nie powinnyśmy sie porownywac-ani z kilogramami,ani z wyglądem,ani z brzuszkami,bo u kazdej jest inaczej...
    Jedna je tyle samo co przed ciaza,a inna je,bo musi a przed ciążą jadla jak wróbelek i byla bardzo aktywna fizycznie..Jestesmy różne.Najwazniejsze-dbajmy o nasze skarby,a z reszta sobie poradzimy :-)

    Beeblu, ss lubią tę wiadomość

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dddodiii, możesz kupić w swoim rozmiarze i nie wyglądasz jak w worku na kartofle :) tylko ceny niestety nienajniższe w galeriach przynajmniej (ciążowe szorty dresówki za 119 zł widziałam ostatnio hehe), ewentualnie net, ale ja to ciuchów przez internet nie lubię kupować.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No drogie są...Ale duzo tego nie ma sensu kupować,no nie? :-) Zaraz nie będziemy w ciazy :-) Nie ma co szaleć. :-) Ale tak...bluzke w Happy Mum za 150kupilam :/ za 150,to tyle ciuchów bym miała,ze hej...

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ta sukienke kupilam wlasnie tez w happy mum za 260 zł i tam tez te spodenki były ;) mam zamiar w niej obskakiwac ewentualne większe wyjscia a na codzien to nie kupuję nic szczegolnego poki co legginsy i tuniki zdaja egzamin, latem to i tak ubiór ubogi ;P

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No legginsy najlepsza rzecz na swiecie:-) Ja jeszcze w moje wchodzę,ale kupiłam na allegro fajne z panelem na brzuszek i tez super bokserki ciążowe -naprawde świetne :-) Z przodu troszkę dluzsze-rosnace z brzuszkiem :-) Tak sie w nich super czuje i ślicznie brzuszek w nich wygląda,ze jeszcze ze dwie sobie kupie :-)

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już dość ładnie widać brzuszek ;)
    efd7da063d8e8794m.jpg
    Co do ciuszków to póki co legginsy i bokserki dają rade. Szukam letniej całej sukienki maxi, ale na razie nie widzę nic ciekawego :(

    atdc6iyehd9qphks.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ