X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr brzuszek ;)
Odpowiedz

brzuszek ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Mogę prosić o link do tych leginsów z allegro? :) znalazłam sobie na allegro jakieś,ale nie jestem ich pewna ;)


    aaa, sorki, już widzę,że podałaś:) i chyba to nawet te, na które się czaję :D
    jak normalnie mam rozmiar xs/s to też proponujesz L?
    A podałam :-) wiesz co? I rozmiar M i L jest tej samej długości i sa tak samo szerokie w udach i biodrach,rozmiary różnią sie tylko wielkością panelu na brzuszku. Jak zamowilam M,to miała ciasna gumkę nad brzuszkiem,a L byly idealne. Możesz spróbować M,bo masz 14tydzien,wiec brzuszek jeszcze pewnie maly:-) Albo możesz kupic M i L i będziesz miała juz na za 2-3msc ;-)

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Moim zdaniem trzeba brać taki rozmiar jaki TY masz szczególnie że ciuchy ciązowe różnią sie tylko tym że mają panel ciążowy lub inne cuda aby pomagać brzuszkowi.

    Ja muszę dokupić sobie coś z bluzeczek takich letnich, bokserkę albo nawet na ramiączkach jak znajdę. Zastanawiam sie też nad pasem ciążowym , bo nosze krótkie spodenki z przed ciąży ,ale jakoś chyba bym lepiej sie czuła z zakrytym brzuszkiem
    A wlasnie czemu ma służyć ten pas ciążowy? Widziałam na Allegro różne kolorowe,ze na bluzke sie zakłada...ale po co to ?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pas ciążowy zakłada się na brzuch pod bluzkę, żebyś nie świeciła nim wszystkim po oczach ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale podobno i ma podtrzymywać brzuch, odciąząć ciut mięsnie

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale przeciez widziałam kolorowe na allegro,które zakłada sie na bluzkę...Nie pod...

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czytałam, że to po porodzie ma pomóc ściągnąć brzuch czy coś ...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley pomyliłaś pasy kochanie :*
    Po porodzie pas poporoodowy :)
    a na czas ciąży pas ciążowy, mi się wydaje ze ma po prostu zasłonić brzuch, np. przy przykrótkiej bluzce :P
    I odciążyć kręgosłup :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:32

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 wrote:
    a ja czytałam, że to po porodzie ma pomóc ściągnąć brzuch czy coś ...

    ale to są inne
    Taki: raczej forma ozdobna, zasłaniający za male bluzeczki, a;bo maskujący odpięte guziki :P
    http://allegro.pl/uniwersalny-pas-ciazowy-kolory-i5146723511.html

    albo taki bardziej podtrzymujący, pomagający kręgosłupowi
    http://allegro.pl/medela-pas-ciazowy-podtrzymujacy-bialy-rozmiar-s-i5423740574.html

    poporodowy, to taki bardziej jak gorset, spełniający jego funkcje:

    http://allegro.pl/gorset-wyszczuplajacy-pas-poporodowy-sciagajacy-l-i4914741927.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:36

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa...hehe to do tego ciążowego jeszcze nie dotarłam w necie :D dzięki za info nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 19 tyg, ale ciąży bliźniaczej. Brzuch widoczny coraz bardziej, w zależności jaka bluzkę mam na sobie

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ