X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr brzuszek ;)
Odpowiedz

brzuszek ;)

Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane . Jak tam wasze brzuszki ? Zaokraglaja się już ? Czy stoją w miejscu .. mój juz powoli zaczyna być widoczny ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już dobrze widać <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie niesmialo pokazuje.

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile już przytylyscie. ? . Ja jak na razie 0,4 kg. Zobaczymy jak będzie dalej . ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest wielki, wlasnie próbowałam go ubrać - nic mi się niepodobało - slonica

    Maj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka - brzuszki ciazowe sa cudowne i nie mow, ze wygladasz, jak slonica. Bo kobieta w ciazy jest piekna-kazda :)
    Maj - ja nie przytylam jeszcze nic. Za tydzien mam wizyte, to dam znac ile waze.

  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brzuszek też już się pojawia, ale nie jest jeszcze za duży a przytyłam już jakieś 5 kg, ale nie przejmuję się kilogramami bo szczupła jestem i aktywna sportowo więc się potem zrzuci ;)

    Maj, dddodiii, BATTINKA lubią tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze green czekamy na odpowiedz . ;) .
    Oo Finlandia dużo dużo przybralas . Ale mówią ze po porodzie w parę miesięcy to po tych kilogramach nawet nie będzie śladu ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam brzuszek i tylko brzuszek ktory wyglada chwilami- zalezy co zaloze na jakis 6 miesiac:) o dzwino nigdzie wiecej nie tylje tylko taka pileczka :) przytylam juz okolo 4 kg- ale ja od poczatku mam dobry apetyt :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mij brzuszek widac na zdjęciu jaki jest :-) Przytyłam 6kilo,bo ... jem :-) Wczesniej nie jadłam i bardzo duzo ćwiczyłam.
    A Finlandia wcale nie przytyła dużo. Jest w połowie,wiec idealnie :-)

    Finlandia, BATTINKA lubią tę wiadomość

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczny brzuszek ..;)To chyba tylko ja tak mało przytyłam .. a jem normalnie . Nie żałuję niczego . No ale widocznie tak mam

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już sporawy, przydałyby się zakupy bo powoli nie mam się w co ubrać :P na wesele sie wybieramy i kupiłam sukienkę ciążową bo fajniej wygląda, brzucho podkreśla i nie ściska :) próbowałam jakichś normalnych z sieciówek ale wyglądałam beznadziejnie ^^ na brzuchu za mała a reszta wisi...

    ze 2 kilo na plusie mam póki co i apetyt kiepski jeszcze, zobaczymy dalej :P

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe od czego zależy jaki kto ma brzuszek. Ja już po połowie ciąży, ale jak nie powiem to nikt nie widzi brzucha! Przytyłam sporo bo ok 5-6 kg ale jakoś tak rozłożyło się na reszcie ciała.

    A brzusio widać tylko jak założę coś obcisłego na siebie. Widać za to piersi większe o jakieś 3 numery chyba uff..

    p19uvkcbq15t6635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 wrote:
    Mój już sporawy, przydałyby się zakupy bo powoli nie mam się w co ubrać :P na wesele sie wybieramy i kupiłam sukienkę ciążową bo fajniej wygląda, brzucho podkreśla i nie ściska :) próbowałam jakichś normalnych z sieciówek ale wyglądałam beznadziejnie ^^ na brzuchu za mała a reszta wisi...

    ze 2 kilo na plusie mam póki co i apetyt kiepski jeszcze, zobaczymy dalej :P
    Ja tez przymierzałam w różnych sklepach i wszystko jak worek...
    Najlepiej jest kupic w ciążowym sklepie-wszystko pasuje idealnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beeblu wrote:
    Ciekawe od czego zależy jaki kto ma brzuszek. Ja już po połowie ciąży, ale jak nie powiem to nikt nie widzi brzucha! Przytyłam sporo bo ok 5-6 kg ale jakoś tak rozłożyło się na reszcie ciała.

    A brzusio widać tylko jak założę coś obcisłego na siebie. Widać za to piersi większe o jakieś 3 numery chyba uff..
    Bo kazda z nas jest inna:-) U mnie np lozysko na przedniej ścianie,wiec to pewnie tez dużo daje...Nie powinnyśmy sie porownywac-ani z kilogramami,ani z wyglądem,ani z brzuszkami,bo u kazdej jest inaczej...
    Jedna je tyle samo co przed ciaza,a inna je,bo musi a przed ciążą jadla jak wróbelek i byla bardzo aktywna fizycznie..Jestesmy różne.Najwazniejsze-dbajmy o nasze skarby,a z reszta sobie poradzimy :-)

    Beeblu, ss lubią tę wiadomość

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dddodiii, możesz kupić w swoim rozmiarze i nie wyglądasz jak w worku na kartofle :) tylko ceny niestety nienajniższe w galeriach przynajmniej (ciążowe szorty dresówki za 119 zł widziałam ostatnio hehe), ewentualnie net, ale ja to ciuchów przez internet nie lubię kupować.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No drogie są...Ale duzo tego nie ma sensu kupować,no nie? :-) Zaraz nie będziemy w ciazy :-) Nie ma co szaleć. :-) Ale tak...bluzke w Happy Mum za 150kupilam :/ za 150,to tyle ciuchów bym miała,ze hej...

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ta sukienke kupilam wlasnie tez w happy mum za 260 zł i tam tez te spodenki były ;) mam zamiar w niej obskakiwac ewentualne większe wyjscia a na codzien to nie kupuję nic szczegolnego poki co legginsy i tuniki zdaja egzamin, latem to i tak ubiór ubogi ;P

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No legginsy najlepsza rzecz na swiecie:-) Ja jeszcze w moje wchodzę,ale kupiłam na allegro fajne z panelem na brzuszek i tez super bokserki ciążowe -naprawde świetne :-) Z przodu troszkę dluzsze-rosnace z brzuszkiem :-) Tak sie w nich super czuje i ślicznie brzuszek w nich wygląda,ze jeszcze ze dwie sobie kupie :-)

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już dość ładnie widać brzuszek ;)
    efd7da063d8e8794m.jpg
    Co do ciuszków to póki co legginsy i bokserki dają rade. Szukam letniej całej sukienki maxi, ale na razie nie widzę nic ciekawego :(

    atdc6iyehd9qphks.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ