X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Brak ruchów
Odpowiedz

Brak ruchów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od 14 tc czułam ruchy dziecka, czasem częściej lub mniej. Aktualnie jutro wchodzę w 24 tc i od dwóch dobrych dni nie czuje ruchów.
    Może jestem przewrażliwiona, ale moja siostra też nie czuła ruchów i musiała urodzić martwe dziecko..

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • Justyśkaa Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Twoim miejscu pojechałabym jak najszybciej na IP, sama jestem po porodzie martwego synka w 25 tc, też przestałam czuć ruchy dwa dni wcześniej, chociaż martwiły mnie już może od 4 ale każdy mówił że tak jeszcze może być a okazało się że jest już za późno, fakt syn żył jeszcze jak trafiłam do szpitala ale nie było szans żeby go uratować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ