X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Brak apetytu.
Odpowiedz

Brak apetytu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj wchodzę w 19tc ciąży.
    W 1 trymestrze jadłam dość dużo, a od początku drugiego mam zupełny brak apetytu..
    Np. dzisiaj wstałam o 8 rano, śniadanie jadłam o 9;30 parówkę z bułką ( dodatkowo tylko pół bułki) z pomidorem, a teraz, o 18:30 tzw. obiado-kolacje. W między czasie zmusiłam się do kaki i eklerka.. Czy to normalne, że nie mam żadnych zachcianek, apetytów itp? ;/

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 14 października 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne :) Ja też miałam na przestrzeni ciąży wahania od wilczego apetytu po totalną niechęć do jedzenia. Ale, mimo wszystko, staraj się dbać o to, żeby jednak zjadać coś pożywnego w ciągu dnia, potrzebujesz teraz (w miarę) zbilansowanej diety.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się jeść owoce, warzywa.. Ale jak jem ' na przymus ' by jednak maluszek coś dostał to mnie mdli, i jedzenie rośnie mi w buzi.. ;c

  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również nie mam apetytu, ale jak tylko w żołądku zaczyna burczeć - słabnę, a jeśli nie mam się gdzie położyć-mdleję. Ehh jem po jednej kromce kilka razy dziennie, próbuję przekąsać w między czasie, ale po owocach zgaga, po czekoladce mdli... Ciężka sprawa, a to dopiero 13tc. Jak sobie radzicie?

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez pierwszy trymestr nie mialam wcale apetytu ... schudlam ale lekarz mowi ze nawet gdybym byla szczupal to nie szkodziloby to dziecku. teraz tez nie jesm bardzo duzo tylko wtedy kiedy czuje ze musze... i wszystko jest ok. nie mamy jesc za dwoje tylko DLA dwojga a to roznica ;)

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • Korinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie. 15 tc, w ogole nie wymiotowalam, ale od poczatku ciazy mnie non stop mdli i na nic prawie nie mam apetytu. Jem prawie 2 razy mniej niz wczesniej, bardzo male porcje, schudlam ok. 1,5 kg. Najgorzej, ze o tej porze roku nie ma sezonu na warzywa i owoce, moze wtedy mialabym na nie wiekszego smaka? A na razie co najwyzej nabial.

    Kori
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tez dobrze... ja mialam ogromna ochote na mandarynki. slodycze nie koniecznie ale dobrym domowym ciastem nie pogardze :)
    w I trym mieso mi smierdzialo... jak szykowalam mieso z piersi na obiad to biegalam do kibelka z odruchem wymiotnym... z II wszystko przeszlo :) mdelenie jest okropne.. jak mi przeszlo to uswiadomilam sobie ze mdlilo nie non stop :(
    teraz jem wszystko ale tak pislam bez objadania sie bo zwyczajnie jakos brakuje mi miejsca w zoladku :)

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ