X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bóle stawów kolan bioder
Odpowiedz

Bóle stawów kolan bioder

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was w nocy odczuwa bóle bioder ? Jak długo leżę na jednym boku to czuje się obolala:( do tego dziś doszedł ból kolan i nóg ciągu dnia :( . Od początku ciąży przytylam ok.5 kg więc nie jakoś super dużo . Czytałam że to może być od przyrostu wagi albo od zapalenia stawów.

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • klaudiii890 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem w 20tc. I tez zaczely mnie bolec biodra jak leze i glownie w nocy, co bardzo utrudnia mi spanie. Ja przytylam tylko 2 kg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ