X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bóle serca w między 12 a 13 tc
Odpowiedz

Bóle serca w między 12 a 13 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie dotyczące serca w końcówce I trymestru. Od 2 dni pojawiło się u mnie jednorazowe dość mocne kłucie w okolicach serca, dziś jeszcze było mi dość duszno i w momencie zrobiło mi się gorąco. Nie jestem do końca pewna czy mogę to łączyć np. z zażywanym hormonem tarczycy czy luteiny,ale biorę małe dawki,więc nie sądzę,żeby tutaj była przyczyna. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje? Wiem,że teraz serce zaczyna mocniej pracować, mam więc nadzieje,że to przejdzie, tak czy siak po weekendzie zawlekę się do lekarza..

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mam,ciężko mi się oddycha serce szybko bije i czasem zakłuje, robi mi się slabo, cieplo, zimno. także podobno to normalne ;)

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 11 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mialam w takim samym czasie jak ty kochana, wydaje mi sie ze to przez krew..zwieksza sie ilosc krwi ok tego tygodnia, serducho mocniej moze pracowac...u mnie trwalo to tak ok 2-3 tyg..ale nie powiem-przerazajace uczucie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to samo miałam ostatnio serce biło jak szalone w dodatku ciézko oddychało ,jutro ide na echo i holter dostanę na 24 cisnienie mi skacze raz niskie raz wysokie .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ