X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból podbrzusza
Odpowiedz

Ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maximka Koleżanka
    Postów: 37 31

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niooo,pogoda tropikalna :)
    Samopoczucie ok, a brzusio mimo zatrzymania skraxania i tak pobolewa, czyli taki urok ciazy jak widac :)

    0d1yskjo95st4xfh.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie podobnie, ja za dużo chodzę to wtedy czuję :) no i jelita dają o sobie znać :)
    Maximka nie wiesz może czy można tu pisać wiadomości prywatne? Potwierdziłam zaproszenie ale nie widzę opcji wiadomości :)

    Nie będzie mnie teraz kilka dni bo jadę nad morze :) mam nadzieję, że chociaż tam jest chłodniej :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2015, 13:41



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Maximka Koleżanka
    Postów: 37 31

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna pisac wiadomosci ;) tzn napisalsm do Ciebiw, sprawdz czy doszlo ;)
    Ojjjj zazdroszcze morza. Uwazaj na WAS ;)

    0d1yskjo95st4xfh.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka wrote:
    Mozna pisac wiadomosci ;) tzn napisalsm do Ciebiw, sprawdz czy doszlo ;)
    Ojjjj zazdroszcze morza. Uwazaj na WAS ;)

    Już wszystko gra! :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od wczoraj mam dziwny nol po prawej stronie tak jakby jajnika? Nie wiem sama. Siedzialam przy obiedzie z noga na nodze i chcialam sie wyprostowac i zlapal mnie ten bol. Jak leze jest dobrze, boli przy wstawaniu, czasem przy chodzeniu zmianie pozycji. Powiedzialabym raczej ze to naciagniete wiezadlo bo poza tym mi nic nie dolega. Moze mial ktos taki bol? Moj lekarz przyjmuje w srody wiec narazie obserwuje tylko co sie dzieje

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 dokładnie tak samo mam prawie codziennie. Wczoraj ze zdwojoną siłą. Dziś byłam u gin i to rzeczywiście najprawdopodobniej więzadła (lub w moim przypadku kamica nerkowa). Chyba taki urok ciąży :) Tylko jakoś przed nigdy nie słyszałam o czymś takim :) chyba wszystkie kobiety w ciąży które znałam to ukrywały hehe :)


    f2w3rjjgnbtc8i3h.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 11:51



    atdc20mm0yebl2pl.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ