X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból po jednej stronie nisko
Odpowiedz

Ból po jednej stronie nisko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 8 października 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak jak w temacie chciałabym was zapytać czy któraś z was doświadcza takiego jakby skurczowego bólu po jednej stronie brzucha w zasadzie na samym dole przyznam że myślałam że to jajnik. jajnik bolał mnie też przed owulacją zwykle po tej stronie natomiast teraz to są takie silne bóle jakby trochę skurczowe zgina mnie w pół później przez chwilę boli głównie przy zmianie pozycji a tak mogę normalnie funkcjonować. byłam u lekarza ale jednak wciąż bardzo się tym martwię jestem ciekawa czy ktoś miał kiedykolwiek podobnie i czy było wszystko okej

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • imarevolution Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 9 października 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem tak mam, ale nic się nie dzieje. Też myślałam, że to jajnik, ale po chwili przechodzi jak troche poleżę. :)

    Szczęśliwa mama ślicznej dziewczynki.
    —————————————
    14.07 - II / 2cs ❤️
    #babyboy
    xf1pfcq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ