X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ból pachwin,krocza
Odpowiedz

ból pachwin,krocza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 25 października 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny miała może któraś z Was bóle krocza,w pachwinach(nie wiem jak to określić dokładnie)??? najczęściej mam w nocy przy przewracaniu się w łóżku i podnoszeniu się z niego jestem w 22tc i wizytę mam 2 listopada .Powinnam się martwić czy to jednak normalne?

  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 29 października 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest normalne. Na skutek hormonu relaksyny rozluźniają się więzadła m.in. w pachwinach i stąd uczucie ciągnięcia i ból. Też mam problem z przekręcaniem się z boku na bok. Zauważyłam, że jak podnoszę miednicę, by przekręcić się na bok, to strzelają mi kości "tam" :) Ból pachwin mam już od ok 11-12 tc, najczęściej przy dłuższym chodzeniu. Teraz pojawił się ból kości w spojeniu łonowym. Jak siedziałam okrakiem na łóżku przez ok 10 minut, to nie mogłam zejść z łóżka i zrobić kroku, bo tak rwało. To samo mam przy depilacji miejsc intymnych. Jak się rozkraczę, to później mam problem z podniesieniem nogi na wysokość 20cm. Mój gin powiedział, że jak ból będzie się nasilał, to mam iść do ortopedy. Póki co na bóle pachwin biorę magnez.

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź ;-) byłam już na wizycie i lekarz też zapewniał mnie że to normalne i nie ma się czego obawiać no chyba że już ból będzie nie do wytrzymania to mam się zgłosić do niego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ