X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból mięśni brzucha
Odpowiedz

Ból mięśni brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Zauważyłam że w ostatnich dniach wyskoczył mi w końcu brzuszek bo przez 5 mies byłam prawie "płaska". I od tego czasu mam problem ogólnie jestem bardzo szczupła nigdy nie miałam brzuszka i może to jest powodem moich dolegliwości. Nie mogę za długo siedzieć więc albo stoję albo leże ale powiem szczerze że jest to strasznie uciążliwe bo po 10 min siedzenia zaczyna mnie boleć pod żebrami. Nie jestem pewna ale chyba to mięśnie brzucha. Za tydzień mam dopiero wizytę u mojej gin. Miałyście albo macie podobny problem kurcze nie wiem co mam robić. 2 dni temu to nawet jak chodziłam i leżałam bolało a przy okazji maluch okropnie kopie.

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch rośnie,macica się powiększa,dziecko nabiera wagi. To normalne. Ja często czułam i czuje ciągnący ból-wcześniej w pachwinach teraz w brzuchu,zależy jak dziecko się ułoży. Gin kazała mi łykać no-spe,działa rozkurczowo i trochę pomaga.
    Przyzwyczajaj się bo później będzie jeszcze gorzej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 09:47

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam to samo, jak za długo siedziałam to mnie brzuch bolał, teraz przeszło to ale znowu ze staniem problem bo mnie plecy zaraz bolą :P

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długo to u Ciebie trwało?I jak sobie z tym radziłaś? Bo są takie sytuacje że się nie położysz ani też nie będziesz stała? Tylko się siedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 23:04

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze mi się czasem zdarza. najgorzej było 13-17 tydz. siedzi mi się ogólnie niewygodnie, bo mi duszno tak mnie ciśnie :P mi trochę pomaga siadanie z pochylonym do przodu brzuchem i nogami w rozkroku, a ręce opieram na nogach, ale to w domu jak jestem bo wyglada to średnio ;), czasem też pomaga siadanie tak lekko do tyłu z opieraniem się na rękach.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam że jak nie mam stanika to mniej ciśnie wczoraj zmieniłam stanik na mniej dopasowany w obwodzie i troszkę lepiej nie ciśnie aż tak bardzo. Jejku a tak nie mogłam się doczekać widocznego brzuszka...

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko się rozciąga więc musimy się z tym pogodzić ;)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulin, ja sobie kupilam miękki taki do karmienia, przynajmniej niedrożni

  • Goya90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 października 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No-spa działa świetnie przy takich bólach. Chciałabym przy okazji jeszcze posmarować sobie skórę czymś, żeby od zewnątrz sobie pomóc i myślę nad Harpagon Forte Max, bo tutaj ma dobre oceny http://bola-miesnie.pl/bol-miesni-wybrac/. Ale chciałam właśnie zapytać się jeszcze Was czy ktoś go używał. Pewnie przy okazji też się zapytać mojej gin, czy poleca ten krem...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ