X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból miesiaczkowy w 2 trymestrze
Odpowiedz

Ból miesiaczkowy w 2 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vanilia120 Autorytet
    Postów: 298 143

    Wysłany: 28 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 17 tygodniu ciazy. Od dwóch dni mam bole podbrzusza jakbym miała dostać okres. Jednak są one delikatne. Czy Wy też miewacie takie bole? Nie wiem czy to normalne i jest związane z rosnącą macicą czy jednak powinnam się martwić.

    0b1298a846.png
    d9rgk6nlgu4atc8w.png

    08.08.2016 - ciaza obumarla w 9 tygodniu :(
    Mthrf c667, pai-1, pco

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnąca macica. Ale tak tez objawiaja się skurcze Braxtona-Hicksa. Przede wszystkim powinny byc wlasnie krotkie i delikatane, nie powinny bolec. Jesli są 2 dni non stop to ja jednak zglosilabym sie do lekarza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ