BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > ból krocza
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

agi88
Ekspertka
110

Wysłany: 2 lutego 2014, 12:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny mam problem bolą mnie okolice krocza, tak jakbym co najmniej ćwiczyła rozciąganie z tydzień. ten ból już się utrzymuje od trzech dni. Dodam że nie serduszkowaliśmy z mężem. Zastanawiam się czy wszystko jest ok. Czuje go przy chodzeniu i gdy przewracam się na łóżku.

karolina1990
Autorytet
1550

Wysłany: 3 lutego 2014, 12:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam podobny problem, czasem długi czas nie odczuwam bólu, ale są takie dni że nie mogę chodzić. Bardziej boli mnie ze strony blizny po poprzednim porodzie.

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 4 lutego 2014, 10:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja sie czulam jakbym "spuchła" do takich rozmiarow, ze niewygodnie mi bylo chodzic. Ginekolozka uspokoila mnie, ze to od rosniecia macicy, wszystko sie zmienia i nasze krocza sa bardzo ukrwione, teraz mam 19tc i nic juz takiego w ogole nie odczuwam :)

relgcwa1nrtfgkrw.png

Diablo
Ekspertka
112

Wysłany: 5 marca 2014, 12:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
<edit>

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 lutego 2015, 00:36

f2w3rjjgx4qe9e4w.png

c55fsek2cpmnrsgq.png

Domi IRL
Autorytet
1680

Wysłany: 5 marca 2014, 22:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja mam czasem takie klocie w kroczu- od czasu do czasu. Musze w sumie zapytac na nastepnej wizycie o to.

t60z7qg.png

betina89
Autorytet
487

Wysłany: 21 marca 2014, 11:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Diablo wrote:
jestem w 18 tc i boli mnie krocze bardzo mocno do tego upławy białe w pochwie gin przepisał mi clotrimazolum. Nadal martwię się czy wszystko ok bo to dokuczliwy ból nie wiem kiedy minie to moja pierwsza ciąża
Ty masz białe ... a ja się przejmuję od 3 dni żółtymi ;/;/ ale nie ma swędzenia ani pieczenia, jedynie boli mnie pachwina tak od prawej strony.

2013[*]2015[*][*][*]
0bcf50b349.png
4bc96a8380.png

Martynika
Autorytet
5670

Wysłany: 21 marca 2014, 11:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
betina, ja mam żółte przez całą ciążę, na zmianę z białymi, konsystencja też jak w kalejdoskopie. Ale posiewy wychodzą dobre, nie odczuwam swędzenia, ani pieczenia.

Warto to sprawdzić, jednak jeśli badania wychodzą ok, to nie ma powodów do niepokoju, wydzielina w ciąży może być też żółta.

betina89 lubi tę wiadomość

seneka
Autorytet
374

Wysłany: 21 marca 2014, 14:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
czasem też mnie kłuje w kroczu ale teraz cały czas boi mnie biodro i ogólnie nogi uda, to też jest normalne czasem czuje sie jak połamana:/

qq873e5erivgw16d.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)