X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ból krocza
Odpowiedz

ból krocza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem bolą mnie okolice krocza, tak jakbym co najmniej ćwiczyła rozciąganie z tydzień. ten ból już się utrzymuje od trzech dni. Dodam że nie serduszkowaliśmy z mężem. Zastanawiam się czy wszystko jest ok. Czuje go przy chodzeniu i gdy przewracam się na łóżku.


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem, czasem długi czas nie odczuwam bólu, ale są takie dni że nie mogę chodzić. Bardziej boli mnie ze strony blizny po poprzednim porodzie.

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 4 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie czulam jakbym "spuchła" do takich rozmiarow, ze niewygodnie mi bylo chodzic. Ginekolozka uspokoila mnie, ze to od rosniecia macicy, wszystko sie zmienia i nasze krocza sa bardzo ukrwione, teraz mam 19tc i nic juz takiego w ogole nie odczuwam :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 00:36

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam czasem takie klocie w kroczu- od czasu do czasu. Musze w sumie zapytac na nastepnej wizycie o to.

    t60z7qg.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 21 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diablo wrote:
    jestem w 18 tc i boli mnie krocze bardzo mocno do tego upławy białe w pochwie gin przepisał mi clotrimazolum. Nadal martwię się czy wszystko ok bo to dokuczliwy ból nie wiem kiedy minie to moja pierwsza ciąża
    Ty masz białe ... a ja się przejmuję od 3 dni żółtymi ;/;/ ale nie ma swędzenia ani pieczenia, jedynie boli mnie pachwina tak od prawej strony.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina, ja mam żółte przez całą ciążę, na zmianę z białymi, konsystencja też jak w kalejdoskopie. Ale posiewy wychodzą dobre, nie odczuwam swędzenia, ani pieczenia.

    Warto to sprawdzić, jednak jeśli badania wychodzą ok, to nie ma powodów do niepokoju, wydzielina w ciąży może być też żółta.

    betina89 lubi tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem też mnie kłuje w kroczu ale teraz cały czas boi mnie biodro i ogólnie nogi uda, to też jest normalne czasem czuje sie jak połamana:/

    qq873e5erivgw16d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ