X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból kości krocza- 25 tydzień
Odpowiedz

Ból kości krocza- 25 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 9 października 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni boli mnie kość w miednicy/kroczu... To taki ból gdzieś tam w środku, po lewej stronie i tylko podczas chodzenia, wstawania. Po spacerze, czy po południu słabo lub wcale nie odczuwalny. To taki ból, który można rozchodzić, podobny w odczuciu do np. urazu po uderzeniu. Gdy uciskam mniej więcej to miejsce, to nie czuję nasilenia bólu. Do lekarza jeszcze chwilę mam i nie wiem, czy iść wcześniej na wizytę, czy spokojnie poczekać jeszcze 2 tyg. Czy któraś z Was tak miała?

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 9 października 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem tam boli i ciągnie. Uważam to za normalne w ciąży, ale nie jestem specjalistą :)

    rah lubi tę wiadomość

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie bolą kostki w palcach, masuję, rozcieram,ściskam, jest ulga i tak w koło, lekarka mówiła, że to zmiany w okostnej, że czasami noga powiększa się o pół nr buta, że obrączkę trzeba poszerzyć, czasami zmiany się cofają po ciąży,

  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 21 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam,że to rozchodzące się spojenie łonowe. Kazda bardziej lub mniej odczuwa to w ciąży. Jeżeli to nie jest kłucie w środku (które może być związane ze skracającą się szyjką) to bym się nie stresowała ale oczywiście skonsultuj to z lekarzem na wizycie.
    Powodzenia :)

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam taki ból. a dopiero jestem w 18 tygodniu. I też podejrzewam że to kości się chyba lekko rozchodzą

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 listopada 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo! I jestem bardzo zdziwiona bo myślałam że na rozchodzenie się spojenia jeszcze czas. To ból podobny do bólu po stłuczeniu, jak siniak boli. Ja to odvzuwam niziutko,na samym dole, gdzie wzgórek.

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też to mam. Normalnie czasami czuję jakby mi się kości tam na dole rozwierały i coś mnie rozpychało od środka. Niezbyt przyjemne uczucie, ale da się znieść. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. :)

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • niniacz Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobnie... boli mnie przy chodzeniu po schodach i przy zmianach pozycji w łóżku z boku na bok. też się martwię bo wizytę mam za 2 tyg.
    Ewelka II czy możesz powiedzieć co ginekolog Ci powiedział na te bóle? czy to groźne czy można np ćwiczyć jogę nadal?
    Pozdrawiam i dziekuję za odp

    niniacz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Mam również takie bóle, najgorzej jest w nocy kiedy mam ochotę obrócić się na drugi bok, stękam jak stara baba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 16:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ