X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból brzucha jak na @ w 14 tc???
Odpowiedz

Ból brzucha jak na @ w 14 tc???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 8 listopada 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala, dziś mnie wcale nie boli brzuch!!!hip hip hura:-)
    strasznie się cieszę, dziękuję Ci za oooogrooomne wsparcie-nikt tak nie zrozumie jak kobieta w podobnej sytuacji.
    Mam nadzieję że będę mogła się odwdzięczyć :-)

    Ulala lubi tę wiadomość

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo sie cieszę, ze juz lepiej. Moze tez tak sie stresowalas tym, ze cie boli, se bolało jeszcze bardziej? Nigdy nie wiadomo jakie psikusy moze nam umysł płatac ;)

    Kochana zdjęcie zdrowej dzidzi bedzie największym podziękowaniem :) teraz uważaj na siebie i w razie czego pisz :)

    fizjo, Invictia lubią tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 8 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala, myślę że bolał bo wtedy przypadłby mi @...gdybym nie była w ciąży. Ale stres tez na pewno...tyle myśli wtedy miałam w głowie.
    Będę o Tobie pamiętać -mam twojego bloga w zakładkach :-)

    Pozdrawiam....i życzę dobrego porodu:*(to już tak blisko u Ciebie,hihi)

    Ulala lubi tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 9 listopada 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie brzuch bolał za każdym razem mniej więcej w terminie @ i terminie owulacji. nie był to silny ból tylko taki nieprzyjemny, tępy.

    lolka83 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 10 listopada 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 czyli juz nie masz takich bóli...od ktorego tygodnia?? :-)

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie od dwóch dni mam te bóle a nie miałam już kila ładnych tyg. Gdzieś od 10-tego więc zaraz wyliczę sobie czy @ mi nie wypadałabym w te dni bo odstawiłam dupka i może to reakcja organizmu, że nic go nie wspiera?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ten ból leż powrócił ok 13 tyg odrazu poleciałam do gin który mnie uspokoił że to normalne bo macica się rozrasta a dziecko ma w tych tyg skok rozwojowy i rośnie w zaskakująco szybkim tępie więc mnie uspokoił po tyg znów mi przeszło :)

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć, nie wypada mi @ w tym okresie wiec maluszek rośnie :) Jutro mam usg to zobacze ile urosł w 2 tyg :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i koniecznie daj znać :)

    aNiLewe lubi tę wiadomość

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mnie nie boli, także nie ma co sie stresować. Macica rośnie i tyle :)

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u Was slychac?

    Mnie dziś boli tak brzuch jak przed okresem, moze nawet chwilami mocniej. Rozciaga sie ten ból czasem nawet na biodra, uda, takie mam wrazenie. Pobolewa mnie tez krzyż. Jestem w 14 tyg...
    W tym tyg mialan usg i wszyskto super, wczoraj bylam u swojego gina, ktory badal mnie palpacyjnie i tez bylo ok. mimo to martwie sie. Wrocilam z pracy i odpoczywam w lozku, ale jesli jutro mi to nie prezejdzie, to chyba pojade na pogotowie...

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita wrote:
    Dziewczyny, co u Was slychac?

    Mnie dziś boli tak brzuch jak przed okresem, moze nawet chwilami mocniej. Rozciaga sie ten ból czasem nawet na biodra, uda, takie mam wrazenie. Pobolewa mnie tez krzyż. Jestem w 14 tyg...
    W tym tyg mialan usg i wszyskto super, wczoraj bylam u swojego gina, ktory badal mnie palpacyjnie i tez bylo ok. mimo to martwie sie. Wrocilam z pracy i odpoczywam w lozku, ale jesli jutro mi to nie prezejdzie, to chyba pojade na pogotowie...

    może potrzebujesz więcej odpoczynku teraz faktycznie wszystko się rozciąga. a może no spa Ci pomoże moja gin zalecała przy dłuższym bólu choć ja nigdy nie brałam raczej zwalniałam tempo i się kładłam :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    może potrzebujesz więcej odpoczynku teraz faktycznie wszystko się rozciąga. a może no spa Ci pomoże moja gin zalecała przy dłuższym bólu choć ja nigdy nie brałam raczej zwalniałam tempo i się kładłam :)
    w pracy wzielam od razu 2 tabletki nospy, na chwile pomoglo. Po powrocie (jakies 3godz temu)wypilam magnez, leżę i jest troche lepiej, ale bole poajwiaja sie nadal, potem przechodza i znowu sie pojawiaja.

    Czy nospa koniecznie musi pomoc? tzn jesli nadal mam takie bole po niej to znaczy ze cos sie dzieje i powinnam jechac do szpitala? co myslicie?

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita mnie bolalo 3-4 dni za jednym podejsciem
    ale wiadomo sprawa indywidualna
    chociaz poki nie ma plamien to raczej rosniemy z maluszkami a raczej dla maluszkow

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam takie bole ponownie w zeszly weekend (3-4 dni), wychodzi na to, ze nakladalo mi sie to na termin okresu, zauważyłam, ze pobolewa mnie czasem, w terminie kiedy powinna byc owulka...
    Na usg tez wszystko ok, badania ok, raz boli, raz nie, chyba trzeba sie przyzwyczaić taki urok...
    Ja jak mnie tak bolalo, po 2 dniach pojechalam do gini sprawdzic czy ok, bo mega schizowalam, ale ok...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Dziewczynki, że mnie pocieszyłyście.
    Wczoraj wieczorem zadzwoniłam na dyżurkę lekarską do szpitala, żeby zapytać, co mam zrobić, czy przyjechać. Lekarz zapytał, czy są jakieś plamienia, a skoro nie było, zalecił leżenie i magnez forte 3X2.Powiedział, że w szpitalu i tak by nic nie pomogli, tylko zostawili na obserwację.

    Dziś już brzuch nie boli:)
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak u was?
    ja od 2 tygodni, cisza, jak reka odjął, czasem cos zakluje, ale ogolnie to mam schize ze nic nie boli,ze to dziwne, eh czuje sie wyjatkowo dobrze...a najlepsze ze sobie juz wyszukuje rożne pomysły...dobrze ze w srode usg...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Dziewczynki jak u was?
    ja od 2 tygodni, cisza, jak reka odjął, czasem cos zakluje, ale ogolnie to mam schize ze nic nie boli,ze to dziwne, eh czuje sie wyjatkowo dobrze...a najlepsze ze sobie juz wyszukuje rożne pomysły...dobrze ze w srode usg...

    No u mnie też znacznie lepiej, brzuch przestał intensywnie boleć jak na okres - zdarza się to tylko czasem, trwa chwilę i jest słabe. Czasem też coś mnie zakłuje. Czuję za to rozciąganie więzadeł macicy (wedgług opinii lekarza, który robił mi kilka dni temu usg.) objawia sie to u mnie takim ciągnięciem-rozpychaniem na samym dole w podbrzuszu. Ale też nie cały czas. Lekarz kazał mi brac magnez 3 x 1 i nospe2x1 (choc nospe wzielam tylko dwa razy, za to magnez staram sie brac regularnie). Wiec to chyba dzieki temu tamte objawy ustapiły i czuje sie lepiej.

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a powiedzcie czy miałyście takie jakby lekkie skurcze, rozciąganie ale zlokalizowane raczej w pochwie lub dolnej części macicy a nie w brzuchu? Mam je od 2 dni i zastanawiam czy to też rosnący maluszek, czy mam się niepokoić?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Kochane a powiedzcie czy miałyście takie jakby lekkie skurcze, rozciąganie ale zlokalizowane raczej w pochwie lub dolnej części macicy a nie w brzuchu? Mam je od 2 dni i zastanawiam czy to też rosnący maluszek, czy mam się niepokoić?
    Camilia, jak się czujesz?
    Ja akurat bóle miałam raczej po bokach i z tyłu.
    Kilka dni temu zdarzyło mi się kłucie w pochwie, jakby ktoś szpilę mi tam wkładał. To było w łóżku tuż przed pójściem spać, a rano już nic nie bolało.
    Tak w ogóle, to tamte bóle, o których pisałam w poprzednich postach, minęły. Brzuch przestał boleć jak na okres.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ