X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bol brzucha jak na okres ??
Odpowiedz

Bol brzucha jak na okres ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od kilku dni boli mnie brzuch jak na miesiączkę. Bol jest chwilowy i pojawia sie kilka razy dziennie.. Dodam ze mam dosc duzo wydzielinki z pochwy ale kolor ma biały.. Jestem w 16tc+1dzien.
    Powody do zmartwień ?

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 24 września 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez tak bolało ale wszystko było Ok :) macica sie rozciąga i ma prawo bolec. Ale ja byłam bardzo przewrażliwiona na poczatku i zawsze biegłam do lekarza jak mńie cos niepokoiło. Jeśli cie to uspokoi to moze tez idz niech cie zbada. Bedziesz spokojniejsza :)

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ide w poniedziałek bo niestety raz poroniłam i teraz jestem przewrażliwiona na punkcie bolu, wydzieliny w ciazy.. :((

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 września 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie bez nerwow bo one wcale nie pomoga ja tez mam teraz takie bole dolem brzucha czasami moze nie tak mocne jak na okres ale kazda inaczej boli w koncu;) wiezadla sie rozciagaja macica sie powieksza ja zwalam te bole na to.

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 24 września 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle jak na okres tylko na początku ciąży, ze względu na wcześniejsze poronienia i ten ból dostałam od lekarza duphaston doustnie, jednak bóle te przeszły dopiero po kilku dniach, jak przestawiłam się na dopochwową luteinę. Jeżeli bardzo się tym niepokoisz zawsze możesz podjechać na izbę, zrobią Ci USG i trochę się uspokoisz, do poniedziałku już niedługo, koniecznie powiedz o tych bólach lekarzowi na najbliższej wizycie.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bóle miesiączkowe trwały cały pierwszy trymestr i czasem były na prawdę silne. Zwłaszcza jak za dużo chodziłam, podczas stresu czy same z siebie. Brałam luteinę i duphaston, bo to podobno 'relaksuje' macicę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 14 tyg też zaczął mnie boleć dół brzucha jak przy miesiączce, nawet termin zgadzał się z terminem miesiączek. Bolało całe podbrzusze i plecy. Wystraszyłam się i pobiegłam do lekarza. Gin zbadał bardzo dokładnie, nic Go nie zaniepokoiło. Powiedział, że to normalne, że macica się rozciąga i ciągną wiązadła. Zwiększył dupchaston do 3×1 i wlączył nospe 3×1. Po dwóch dniach przeszło. Teraz po dwóch tygodniach znów boli. Noc nieprzespana. Znów biorę nospe, leżę i czekam do jutra. Jak nie przejdzie skontaktuję się z lekarzem. Może to normalne, ale nie da się nie martwić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 14:31

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 4 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam podobnie, bóle w podbrzuszu trwają kila dni, potem mam spokój przez dwa tyg, i znów wracają. biorę no spę, luteinę, magnez i potas. staram się duzo odpoczywać jak nadchodzą dni bolące i przechodzi.

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 19 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZesc dziewczyny, pisze do was z jednym pytaniem byłam u lekarza i dostałam duphaston a jestem w 19 tygodniu ciąży, a też brałam te tabletki w szpitalu na początku ciąży ponieważ była zagrożona tak stwierdził lekarz w szpitalu nic o tym nie mówili ale tabletki brałam, moje pytanie jest takie czy jak znowu zaczne brac to nic mojej dzidi się nie stanie ?? Nie ma to żadnego wpływu na to że odstawiłam i znowu zacznę brać ??? mojego lekarza prowadzącego mam dopiero za tydzień

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ