X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Balsamy brązujac, samoopalacze
Odpowiedz

Balsamy brązujac, samoopalacze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki!
    Co sądzicie na temat balsamów brązujących w ciąży? Może macie jakieś pewne źródła czy można czy nie można? Podzielcie się swoją wiedzą :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm nie wiem czy można ale ja stosuje :) Tylko taki sprawdzony którego wcześniej stosowałam i nie uczulał :)Chociaż na słońcu też się opalałam, nie długo i oczywiście brzuch zasłaniałam :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z informacji internetowych nie radzą zwłaszcza w 1 trymestrze więc wybór należy do Ciebie.Ja tam nie stosuje się do jakiś zakazów, wiadomo papierosa nie zapale ani się nie upije.Zdarzyło mi się jednak zasmakować piwa w ciąży czy pól lampki wina na komunii.Ostatnio zakupiłam rower stacjonarny i mam zamiar pomykać :) a tego też niektórzy zabraniają.Ja stosuje zasadę aby nie popadać z jednej skrajności w drugą skrajność.

    Ppatison lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takich rzeczy nigdy nie stosowalam - smierdza okropnie :p dlatego w ciazy tym bardziej nie znioslabym ich uzywania ;p

    Mysle, ze mozna, ale z umiarem:)

    binka76 lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samoopalacze w ciazy sa niewskazane o wiele bezpieczniejsza opcja jest balsam brazujacy. Przy wyborze nalezy zwracac uwage czy w skladzie jest DHA, czyli dihydroksyaceton zawarty w takich kosmetykach (nie mylic z kwasem DHA, ktory lykamy w ciazy - to dwie rozne rzeczy).
    DHA zawarty w samoopalaczach oraz niestety wiekszosci balsamow brazujacych ma dzialanie kancerogenne u plodu, moze to sie objawic po latach nie radze ryzykować. Balsam brązujący powinien być oparty na naturalnych składnikach np wyciąg z orzecha włoskiego, ekstrakt z kakao oto :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aniaa90 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was jest w stanie polecić jakiś fajny balsam brązujący bez DHA?

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    xnw49n736098nsum.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.srokao.pl/2015/07/lilla-mai-najlepszy-balsam.html
    Bez DHA i bezpieczny dla mam w ciąży :)

    Angelina lubi tę wiadomość

  • Madziulka80 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można na pewno Tanexpert korzystać bo oni wykorzystują naturalne DHA :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ