X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Badanie połówkowe Poznań-Polna
Odpowiedz

Badanie połówkowe Poznań-Polna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 26 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała badanie połówkowe w Poznaniu na ul Polnej?? Idę w poniedziałek i jestem ciekawa jak to wygląda można nagrać na płytkę?? :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 28 października 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moja bratowa miała i ma nagrane na płycie DVD czas 40 minut z tego co wiem to płytę dają swoją ale n8e jestem pewna na wszelki wypadek weź z sobą bo ona miała robione przez kuzynki meza brata ( 5 woda po kisielu :) ) ale wiesz jak to jest

    bontbhr.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje byłam trwało ok 10 min i wszystko oki :)

    monalisa lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też była i 10 minut trwało dowiedzialam sie ze coreczka będzie :)
    Dopytalam bratowa miala prywatnie to badanie przez swojego lekarza prowadzacego ktory sie specjalizuje sie wlasnie prenatalnym usg.

    bontbhr.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będziecie rodzić na Polnej ?

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA będę rodziła ma Polnej

    bontbhr.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja też się tam wybieram na poród. koleżanki sobie chwaliły

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze względu na ciąże gdyż mam problemy mięśniaka i zagrożoną ciąże :( od 27.12 jestem na L4 zaczęłam plamić ,a że mój lekarz jest na urlopie byłam na IP i kazali zwiększyć Luteine 2x2 i udać się do rodzinnej to rodzinna mi dała zwolnienie

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy na Polnej można z M obejrzeć porodowke, czy macie położną?

    bontbhr.png
  • Biedroenczka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy orientujecie się, czy można mieć swoją "prywatną" położną podczas porodu, czy nie ma takiej możliwości i jest to przypadkowa położona, która akurat ma dyżur?

    Biedroneczka
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki widze ze w tym watku wiecej pytan niz odpowiedzi
    czyzby na tym forum nie bylo Babek z Poz, juz niekoniecznie z Polnej
    a pisza ze tam "fabryka dzieci" wiec watek powinnien tu byc kilometrowy ;--)))
    w pojedynczych newsach z roznych str netu znajduje rozbiezne info co do Polnej, a to ze na przyjeciu do szpitala jest kobitka sama, a ze kazali zaplacic za uwaga "zeton do kawy" 150zl, jednym slowem poplatanie z pomieszaniem
    juz sama nie wiem co myslec, tym bardziej ze mam ginke wlasnie z Polnej i byc moze mnie tam ulokuje
    rano jest tlum na izbie przyjec z tego co zauwazylampare x, ale b sprawnie idzie po numerkach
    zas badania krwi sa w budynku obok i tez w sumie sprawnie, czasem tylko kolejka sie nadbuduje kolo 9 i w okienku pielegniartka wypelnia wszystkie papiery wiec schodzi..

    gbjd4he.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 13:49

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    150 zł jest za poród rodzinny w tym jest żeton do kawy (wiem od kumpeli) i kapcie ochronne dla męża. Na str szpitala jest napisane co ze sobą zabrać, są też nagrania (widok) sal porodowych.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 23 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez mam zamiar rodzic na polnej i mam mieszane odczucia.... moze wypowiedza sie te ktore mialy juz doczynienia z tym szpitalem....?

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 24 lutego 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lekarke z polnej i czesto bywam na oddziale patologii. 28.02 mam wizyte w poradni przyszpitalnej to zapytam czy mozna "zwiedzic" porodowke. Porod rodzinny 150 zl w tym ubranie i kawa dla m . Polozna mozna miec swoja ale z Polnej zadna z zewnatrz.
    A i dziewczyny ile kobiet rodzacych tyle opini pamiętajcie. Mam pare znajomych ktore rodzily na Polnej i sa mega zadowolone , a i znajdzie sie taka ktorej nie odpowiada nic . Koleżanka polozna zPolnej mowi ze jak kobiety sa nieznosne to one tez sa oschle z tego wzgledu ze na glowe by im weszły i wymgania maja jak by w spa byly. Mówi ze starajasie jak sie jak moga wiedza ze cierpisz i staraja sie złagodzić porod jak mogą , a niektore malpy jeszcze skargi i zazalenia pisza.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 24 lutego 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda ze ile rodzacych tyle opini... a powiedz mi wiesz cos o zzo na polnej? daja na zyczenie czy raczej nie? mogla bys zapytac? a jak mozna wybrac ta polozna z polnej?jest gdzies jakas lista?jak to wyglada?

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to każdy szpital w Poznaniu ma pozytywne i negatywne opinie. Na Polnej najwięcej dzieci się rodzi więc statystycznie też najwięcej przypadków niezadowolenia będzie. ja jednak się tam wybieram.

    monalisa, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 25 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa Anioły z Polnej http://www.malinowerodzenie.pl/porody_domowe.php polozne z powołania kolezanka polozna podala mi link do ich stronki.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ