X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Arytmia serca płodu
Odpowiedz

Arytmia serca płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    wybaczcie jeśli powielam temat, ale nie jestem w stanie nic o tym znaleźć na internecie, forum etc.

    Jestem w 21/22tc i wczoraj na zwykłym USG lekarz zdiagnozował "w badaniu usg chwilowa nieprawidłowa kurczliwość komór serca" - po chwili serce Malutkiej biło już normalnie.

    Czy to coś groźnego? Jakie są skutki? Przyczyny? Jesli ktoras tak miala prosze o jaka kolwiek informacje - bedzie dla mnie bardzo cenna.

    Ani ze skierowaniem, ani prywatnie nikt nie przyjmie mnie "na już", a ja już odchodzę od zmysłów :( ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpisałam Ci na styczniówkach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ