X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ąrtroskopia kolana w ciąży
Odpowiedz

ąrtroskopia kolana w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ela111 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała może artroskopie kolana w ciąży bo chyba będę miała.Jestem przerażona na razie czekam bo okazało się że mam nadczynność tarczycy i muszę wyregulować hormony.błagam jak ktoś miał to proszę o odpowiedz

    matylda
  • Melissa84 Ekspertka
    Postów: 124 207

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela111- mój mąż miał artroskopię stawu barkowego, w znieczuleniu ogólnym. W razie czego mogę się go dopytać o szczegóły. Powiem Ci jeszcze, że po wszystkim bardzo szybko doszedł do siebie.

    xrotj6yxw9i27cok.png
    er3miei3xce51qrp.png

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży nie miałam, ale kilka lat temu w znieczuleniu zewnatrzoponowym, artroskopia diagnostyczna+naprawa kolana. Źle wspominam, bolało, 12 dni nie wolno wstawać, potem o kulach i stabilizator. Po 3 m. komplikacja-zanik mięśnia, rehabilitacja w szpitalu 3 tyg :)
    ale to moja historia, u mnie nie było nic pilnego i bez ciąży!drugiego kolana już nie dałam zoperować
    ale ludziom pomaga!nie wiem co ci jeszcze podpowiedziec

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • ela111 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po artroskopi miałam szytą łąkotke minął tydzień a mnie boli biorę tylko paracetamol może ktoś miał i powie kiedy przestanie boleć. Lekarz kazał mi chodzić ale potem boli

    matylda
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela ja po swojej artroskopii chodzić nie mogłam przez 12 dni, potem o kulach i ze stabilizatorem na kolano. Bolało i 2 miesiące

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • ela111 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Ela ja po swojej artroskopii chodzić nie mogłam przez 12 dni, potem o kulach i ze stabilizatorem na kolano. Bolało i 2 miesiące
    Powiedz brałaś jakieś tabletki przeciwbulowe przez ten cały czas

    matylda
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przypominam sobie tabletek. U mnie coś było z rzepka (lateralizacja)stąd miałam zakaz chodzenia. Ogólnie ładnie dochodzilam do siebie, choć dwa razy sciagali mi wodę z kolana. Stabilizator bardzo pomagał, był na receptę. Ale niestety 4 miesiące później zaczął mi mięsień zanikać i wyladowalam na oddziale rehabilitacji. U ciebie E względu na ciążę są ograniczenia w działaniu przeciwbólowym. Miałam zalecane zimne okłady ale w szpitalu ciepłe . Oba pomagały

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • ela111 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już wykończona wizytę mam dopiero 9 marca u ortopedy mówił że ból będzie coraz mniejszy a tu nic.biore paracetamol 2 tabletki co 6 godzin i tak od tygodnia nie wiem kiedy to się skończy.jestem już załamana

    matylda
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po artroskopii miałam robić 3x dziennie zimny okład. Pomagał i nie było obrzęku. A w szpitalu robili z ciepłej parafiny. Pobrobuj takich metod

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ