X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Alergia
Odpowiedz

Alergia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lukrecja32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale chyba wapno możesz pić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wapno hak najbardziej :-) kupiłam sobie ten syrop Sanosvit,który koleżanka kilka postów wyżej polecila i jest o niebo lepiej :-) bardzo tani-8zl :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piłam ten sanosvit, alergia już mi przeszła zresztą zawsze mam pierwsze dwa tygodnie czerwca.

  • malami86 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry jakos sie wylaczylam na kilka dni...laptop umarl:/ a pilam/pije 2-3 llyzek dziennie w zaleznosci od natezenia. ciesze sie ze pomoglo. pracuje w aptece wiec latwo mi bylo doradzic:) teraz niestety l 4 i brakuje mi pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziękuję Ci mega bardzo :-) Ja też biorę 2-3 łyżki dziennie :-) W ogóle super sprawa-jedynie czasem tylko psiknę i nos poswedzi-zalezy od dnia,ale ogólnie jest nieziemska różnica :-)
    Naprawde świetny syrop :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja sie zmagam z alergią od kilkunastu lat, byłam odczulana przez 5 i nic mi nie pomogło;/ Z pierwszym synem jak byłam w ciązy to alergi wcale nie miałam ani kicnięcia, żadnego kataru. Teraz druga ciąża i umieram. Kicham, smarkam, oczy swedzą, no i te ataki duszności co jakiś czas. Byłam u pulmunologa (prywatnie bo czas oczekiwania u nas- 2 lata) zapisał mi xylorin do nosa, polcrom do oczu i symbicort wziewnie. Powiedział że są to tak małe dawki że nawet do płodu nie dotrą bo łożysko wszystko wychwyci że mam brać ile potrzebuje bo takie stany są gorsze dla matki w ciąży!! i dodatkowo stres! Powiedziła że jak mam obawy co do xylorinu to mogę brać xylometozolin ten dla dzieci (mniejsza dawka) biorę i na razie jest ok. W tej chwili ataki dusznosci mi minely wiec symbicort odstawiłam i biore tylko w razie konieczności. Xylo tylko na noc, polcrom w razie potrzeby. Tak wiec nie bać się tylko brać. Mi wszystko dokłądnie wyjasnił, że nieraz podaje się w II trymestrze jakis lek żeby dziecku szybciej rozwijały sie plucka i to jest dawka jakos 100x wieksza niz te wszystkie leki wiec spokojnie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i od pewnego czasu stosuje codziennie propolis po 25kropelek na cukier 2 x dziennie i to tez mi pomaga :)

    Podobno jak alergia sie wzmaga to będzie córeczka - na razie sie sprawdza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczęście już po alergii. W sumie wiedziałam że tak będzie zawsze trzyma mnie tak dwa pierwsze tygodnie czerwca albo drugi i trzeci
    trzeci tydzień czerwca i tak jest każdego roku nigdy nic nie brałam no może jak już na wieś jechałam to wtedy jakąś tabletka
    Teraz w ciąży piłam ten syrop i wyczytałam ze po każdym przyjściu z dworu plukac nos i gardło i tez tak robiłam.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ