X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Aktywnie w ciąży :-)
Odpowiedz

Aktywnie w ciąży :-)

Oceń ten wątek:
  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog mi odradzal korzystanie z basenu. A mnie to bardzo kusi. Chodzilam na basen kilka lat i nie lapalam infekcji. Kusi mnie bardzo, tym bardziej w takie upaly.

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pływanie w ciąży to dobry pomysł chyba :) Może ginekolog ma na myśli właśnie infekcje

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, infekcje. Nie wyrazilam sie dokladnie. Nawet zastanawialam sie, czy jako ochrony czesciowej zastosowac tampon. Tak mi radzil ten sam lekarz przed ciaza. A pozniej dobry plyn do higieny intymnej. Ale to jak wrozyc z fusow....
    Dziewczyny, czy Wy takze macie taki ogromny cellulit? Nigdy nie mialam z tym problemu. Co mozna z nim zrobic poza akceptacja;)?

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to uwidoczniły się rozstępy ale nie powstały nowe, zawsze byłam szczupła ale niestety rozstępy mam od gimnazjum. Cellulit to przez nadmiar wody w organizmie a niestety tak się w ciąży dzieje.

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja mam koniec chyba tego rowerku :/ yhh

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika! Nie używaj w ciazy żadnych tamponów! Broń Cie Panie Boże! Z tego co wiem,to łatwo o infekcje na basenie :/ Ale tamponów nie używaj. Co do cellulitu...okropny mi sie zrobil z tylu na udach i na posladkach:-( ale juz patrzeć po prostu nie moge na to:-(katastrofa..
    W zyciu czegos takiego nie miałam na sobie...:-(
    Mimo,ze smaruje sie od samego poczatku antycellulitowym to kurde i tak wylazło świństwo i tak...
    Aga!
    Rower na pewno odpuść na czas upałów -nie ryzykuj kochana,bo mpze sie naprawde zle skończyć .

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rozstępy na tyłku :/ mimo że nie tyje w tych miejscach...i różne olejki balsamy od samego początku.Moja koleżanka niedawno rodziła i mówi że po porodzie to wszystko staje się mniej widoczne

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • miolka Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed ciążą biegałam, grałam w tenisa, jeździłam na łyżwach i chodziłam na spinning ale lekarz zabronił mi tego wysiłku :( wszystkiego, nazywając to "sportami wyczynowymi" co nie jest prawdą bo ja się nie żyłuję podczas wysiłku, niemniej chcę mieć dziecko więc gotowa na wyrzeczenia przerzuciłam się na zalecane przez lekarza spacery z psem (2-3 razy w tygodniu długi spacer) i basen (2 razy w tygodniu) , zaznaczę że nie umiałam pływać, jestem w trakcie nauki i najlepiej mi idzie leżenie na wodzie ;)
    2 raz w tygodniu też ćwiczę zestawy dla kangurów z Fittapy, lubiłam Jej zestawy jeszcze przed ciążą, te dla ciężarnych są troszkę jak flaki z olejem, ale i tak nie dałabym rady robić czegoś szybszego

  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dddodiii. Kiedy juz npisalam komentarz, przewertowalam internet pod tym wzg i w pierwszym trymestrze jest doussczalne, ale w drugim juz zabronione. Chyba pojde na basen, ale tam gdzie cwicza ciezarne.

  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodz o tampony, oczywiscie. Jestem nowym uzytkownikiem forow i zapominam pisac konkretnie;) a moze to wynik ciazy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wina ciazy kochana:-) ja to takie wywijasy wywijam ,ze Glowa mala:D Najlepiej jest w trzecim trymestrze pod tym wzgledem-chodź rozkojarzona,ze nie wiem ile jest 4x3 :Dhahah:D
    Tak tęsknię za treningami :-(

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tampony Ci nic nie da a może jeszcze wywołać infekcję.Zapytaj swojego lekarza o globulki dopochwowe na zakwaszenie organizmu. Mój gin mi kiedyś polecał jak chciałam iść na basen ale nie pamiętam jak się nazywają.

    Monika A wrote:
    Tak, infekcje. Nie wyrazilam sie dokladnie. Nawet zastanawialam sie, czy jako ochrony czesciowej zastosowac tampon. Tak mi radzil ten sam lekarz przed ciaza. A pozniej dobry plyn do higieny intymnej. Ale to jak wrozyc z fusow....
    Dziewczyny, czy Wy takze macie taki ogromny cellulit? Nigdy nie mialam z tym problemu. Co mozna z nim zrobic poza akceptacja;)?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do cwiczen :) z maluchem wszystko ok bole minely chyba przy pomocy wiekszej dawki magnezu :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Monika! Nie używaj w ciazy żadnych tamponów! Broń Cie Panie Boże! Z tego co wiem,to łatwo o infekcje na basenie :/ Ale tamponów nie używaj.
    Są specjalne tampony probiotyczne do kupienia w niektórych aptekach, polecane przez ginekologów właśnie do chodzenia na basen.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pluskałam się już w morzu,pływałam w jeziorze i na basenie odkrytym i imfekcji nie złapałam ale to pewnie zależy od organizmu ;-)
    A co do cellulitu i rozstępów to zawsze to badziewie Miałam ale teraz rozbuchało się to cholerstwo na dobre :@ :-( smaruje się od początku ciąży różnymi specyfikami ale to nic nie daje niestety :-( :-(

  • Lasia Niesia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, :)
    no ja cellulit to taki ledwo miałam na pupie a teraz... strach napinać pośladki, bo wyglądają co najmniej nieapetycznie.. No ale to na pewno wina bardziej siedzącego trybu życia i tej wody.. a i tłuszczyku też co nieco więcej widzę. Nie porzucam jednak nadziei, że później go wytrząsnę ćwiczeniami :) Też nie mogę chodzić na basen ze względu na infekcje, w okolicy nie ma żadnych grup ćwiczeń dla ciężarnych, psa nie mam... :P Nadrabiać chyba będę dopiero popylając z wózkiem :P No i cudnie byłoby wrócić na treningi.. :P

    Kurczę, martwię się, że mój mąż już nie będzie na mnie tak patrzył, jak niegdyś.. że moja figura nie będzie już taka, z której byłam bardzo zadowolona :( Co myślicie? też macie takie obawy?

    f2w3j6yxwwmit5mp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia Niesia wrote:
    Witam, :)
    no ja cellulit to taki ledwo miałam na pupie a teraz... strach napinać pośladki, bo wyglądają co najmniej nieapetycznie.. No ale to na pewno wina bardziej siedzącego trybu życia i tej wody.. a i tłuszczyku też co nieco więcej widzę. Nie porzucam jednak nadziei, że później go wytrząsnę ćwiczeniami :) Też nie mogę chodzić na basen ze względu na infekcje, w okolicy nie ma żadnych grup ćwiczeń dla ciężarnych, psa nie mam... :P Nadrabiać chyba będę dopiero popylając z wózkiem :P No i cudnie byłoby wrócić na treningi.. :P

    Kurczę, martwię się, że mój mąż już nie będzie na mnie tak patrzył, jak niegdyś.. że moja figura nie będzie już taka, z której byłam bardzo zadowolona :( Co myślicie? też macie takie obawy?
    Obawy są. Ale mój odziwo rzuca się na mnie bardziej niż przed ciążą.. i seks jest cudny i częsty tylko ze mi brzuch przeszkadza i czuje te swoje nie zgrabne ruchy.. ciężko tu mówić o wiciu się jak kotka hehe ale pomimo że on tak za mną to obiecałam sobie ze po ciąży będę wyglądała jeszcze lepiej niż przed aż mu oczy wyleca a prawda też taka ze oni nie widząc tego cellulitu tak jak my heh

  • miolka Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do aplikacji na noc przed basenem jest specyfik AbiOfem jak bardzo skuteczny to dopiero po badaniach będę mogła powiedzieć

  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie tak zestresowalam, ze zaczelam sie pytac mojego,
    czy fajnie wygladam i takie tam. On z blyszczacymi odpowiadal, ze slodki ten moj brzuszek. Choc trudno mi bylo w to uwierzyc, bo wczesnie wygladalam calkiem niezle i nie bylo takiej fajnej reakcji. Ale ostatnio obejrzalam sie dobrze w lustrze i sama sie sobie spodobalam:) jestem kobieca.

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a macie jakies fajne fitnesy na you tubie?? :))

    kasia
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ