X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr adapter do pasów dla ciężarnych
Odpowiedz

adapter do pasów dla ciężarnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, za jakiś czas jade na wczasy 650 km i zastanawiam sie czy kupic już pasy dla ciężarnych? czy któraś miała i jak wam sie to sprawdzało? opłaca się? Jestem 17 tc i jade w 20 tc. Brzuszek już pomału się wyłania :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co czytam o tym adapterze (bo nie słyszałam wcześniej o takim wynalazku) to naprawdę warto. Ja też zainwestuję już teraz, choć nie wybieram się nigdzie daleko (dopiero na początku września do Chorwacji), ale bardzo dużo jeżdżę samochodem.

  • AniaB4 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mąż kupił taki adapter jak tylko dowiedział się o ciąży i muszę powiedzieć , ze jest super. Nie muszę się martwić,ze przy gwałtownym hamowaniu pas uciśnie mi brzuszek. Ja go sobie bardzo chwalę

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybkunia wrote:
    a jaki możecie polecic? z tego co widziałam na allegro są takie po 200 zł i po 70-90zł, myślałam o tym tańszym
    Ja kupiłam z BeSafe - 150 zł.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam BeSafe, zamawiałam na allegro. Polecam :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z tummy shield, jest drozszy, ale ma certfikaty i nie ma pasa na brzuchu, tylko na nogach
    http://mamaplus.pl/products/samochodowy-system-dla-kobiet-w-ciazy-tummy-shield-szary

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam z tych tyańszych (chyba 60zł na allegro) i jestem całkiem zadowolona. Byłam w 19tc na Chorwacji i się sprawdził a teraz jak brzszek jest coraz większy to adapter trzyma pas ładnie na udach. Myśle ze warto

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ