X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 25 tydzień ciąży
Odpowiedz

25 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 25 tygodniu ciąży i dziś poczułam jakby mała mnie pod żebro kopnęła.. czy to możliwe że jest już tak wysoko?

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 17 lutego 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe ;) ma teraz jeszcze sporo miejsca, więc rozrabia ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 18 lutego 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały rozrabiaka mi rośnie :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem w 25 tygodniu ciąży i dziś poczułam jakby mała mnie pod żebro kopnęła.. czy to możliwe że jest już tak wysoko?

    Możliwe, mi też zdarza się poczuć kopnięcie wysoko i też byłam mocno zdziwiona :O

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ