X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 16 tc a płeć dziecka
Odpowiedz

16 tc a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w 12 tc Pani doktor na genetycznych powiedziała mi że wyrostek płciowy naszego maleństwa jest duży więc podejrzewa chłopca (nie ukrywam, poczułam się lekko zawiedziona, bo zawsze marzyłam o córeczce) a w 16 tc między nóżkami nie było wypukłości i ona mówi że jej to jednak na dziewczynkę wygląda. Czy możliwe że penis się jakoś podwinął lub jeszcze się pojawi? 30 lipca mam wizytę połówkową na której okaże się w 100% ale jestem mocno niecierpliwa :P

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 8 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Dziewczyny, w 12 tc Pani doktor na genetycznych powiedziała mi że wyrostek płciowy naszego maleństwa jest duży więc podejrzewa chłopca (nie ukrywam, poczułam się lekko zawiedziona, bo zawsze marzyłam o córeczce) a w 16 tc między nóżkami nie było wypukłości i ona mówi że jej to jednak na dziewczynkę wygląda. Czy możliwe że penis się jakoś podwinął lub jeszcze się pojawi? 30 lipca mam wizytę połówkową na której okaże się w 100% ale jestem mocno niecierpliwa :P

    Może w 12 tygodniu to była po prostu pępowina między nóżkami. Na tym etapie ciąży często zdarzają się pomyłki :) Czekaj cierpliwie na połówkowe.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    Czyli jeśli nie było widocznego penisa, mogę być praktycznie pewna że to córka? widok był jakby od dołu nóżek.

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 9 lipca 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    Ma zmienić lekarza, bo w 12tc istnieje możliwość pomyłki co do płci? Lekarza się zmienia, jesli naprawdę jest się czego przyczepić, a nie tego, ze pomylił się co do płci. Błagam.

    Azzurra, agapat lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Ma zmienić lekarza, bo w 12tc istnieje możliwość pomyłki co do płci? Lekarza się zmienia, jesli naprawdę jest się czego przyczepić, a nie tego, ze pomylił się co do płci. Błagam.

    Jesli w 16tc (nie w 12!) nie widzi płci, to bardzo ciekawe jak ma prawidlowo ocenic te wszystkie malenkie narzady dziecka, serduszko jak paznokiec itp. Błagam!

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Czyli jeśli nie było widocznego penisa, mogę być praktycznie pewna że to córka? widok był jakby od dołu nóżek.

    Nie wiem, nie widzialam tego usg. W 16 tc jak bylam u lekarza z rewelacyjnym sprzetem to normalnie widzialam siusiaka.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ