X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 14tc ból jajnika
Odpowiedz

14tc ból jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika, jakby skurcz wchodził, coś jakby kolka, np. podczas normalnego spaceru czy siedzenia.
    Trwa kilka sekund i zaraz przechodzi. Powinnam się martwić? Wizytę mam za tydzień dopiero.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 15 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    ja osobiście nie mam takiej dolegliwości, raczej czuję takie ciepło i rozciąganie w tych rejonach podbrzusza ale myślę że nie masz się czym martwić... tam wszystko się przestawia żeby zrobić miejsce dla dzidziusia i ten dyskomfort jest nieunikniony :)

    jak robią jakieś przeswietlnienie po porodzie czy cos to narządy są nie raz w dziwnych miejscach bo musiały siętak przestawic :)

    może to nawet nie być jajnik, tylo w miejscu jajnika a rozciąga się tam więzadło trzymające macicę :)

    Zielona11 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Hej :)

    ja osobiście nie mam takiej dolegliwości, raczej czuję takie ciepło i rozciąganie w tych rejonach podbrzusza ale myślę że nie masz się czym martwić... tam wszystko się przestawia żeby zrobić miejsce dla dzidziusia i ten dyskomfort jest nieunikniony :)

    jak robią jakieś przeswietlnienie po porodzie czy cos to narządy są nie raz w dziwnych miejscach bo musiały siętak przestawic :)

    może to nawet nie być jajnik, tylo w miejscu jajnika a rozciąga się tam więzadło trzymające macicę :)
    Dzięki - przy pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego.. byle jeszcze tydzień do wizyty przeczekać

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 16 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam cała ciążę i nic złego się nie stało. Czasem zginałam się w pół z bólu. Po prostu więzadła sie rozciagają. Powiedz lekarzowi i nie martw się na zapas.

    Zielona11 lubi tę wiadomość

    f2wl20mmurgifll8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za uspokojenie ♥️ Ostatnio cisza, nic się nie dzieje. W sumie teraz to niedługo powinnam już czuć ruchy ☺️

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 8 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja wrote:
    Ja tak miałam cała ciążę i nic złego się nie stało. Czasem zginałam się w pół z bólu. Po prostu więzadła sie rozciagają. Powiedz lekarzowi i nie martw się na zapas.
    Kochana mogłabyś do mnie napisać na priv. Mam taki ból parę razy dziennie i mocno się tym martwię wiesz

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ