X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zzapalemnie grzybiczne pochwy na poczatku ciązy
Odpowiedz

Zzapalemnie grzybiczne pochwy na poczatku ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 4 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czy któras z was miałą zapalenie grzybiczne pochwy na samym poczatku ciaży? dzwoniłam do gin i powiedziała ze do 12tc nie mozna na to nic brac.....zastanawiam sie bo moze jej chodziło o srodki doustne a nie dopochwowe? powiedziała tez ze to nie ma wpływu na dziecko? czy moze miałyscie taka sytuacje?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka sama sytuacje i tez lekarz powiedzial, zeto dziecku nie szkodzi. Przepisal mi jakis lek ale powiedzial, ze pewnie nic nie da bo za slaby a innych nie moge uzywac.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) widze ze mamy ten sam tydzien ciazy :) u mnie 5 tyg2dni :) w piatek ide do gin to podpytam jeszcze :) provag jedynie biore bo ponoc mozna

    iv09hdgenu0skffm.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam Nystatin. W Niemczech mieszkam wiec nie wiem czy u nas tez to maja. Troche pomoglo ale mam wrazenie, ze nie do konca. Ja mam wizyte jutro to tez podpytam :)
    Chcialabym zeby mi USG zrobiono ale pewnie odprawia mnie z kwitkiem, ze za wczesnie. A Ty bedziesz miec USG?
    O to ja jeden dzien do przodu :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojęcia , chciałabym bardzo ,beta hcg z wczoraj 3216 , moze juz cos bedzie widac :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • monikamama Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u dwoch ginekologow jeszcze przed okresem gdzie podjerzewalam ze jestem w ciazy, jeden przepisal mi Nystatyne, ale nie wzielam bo przeczytalam ulotke i sie przestraszylam, ze antybiotyk. Zrobilam test wyszedl negatywny. Poszlam do innego ginekologa, zaproponowal delikatniejszy Fluomizin tuz przed spodziewanym okresem i nie przyszedl, test pozytywny :) Wrocilam do pierwszego refundowanego lekarza, ktory przepisal Nystatyne i podsumowal, ze moglam ja wziac, bo niby Fluomizin jest kontrowersyjny, wiec naprawde niewiadomo kogo sluchac... Teraz sie boje, ze zaszkodzilam a chcialam lepiej.

  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam nystatyne na poczatku ciazy na grzybice. Lekarz powiedział, że można ją brać w I trymestrze a ja mam zaufanie do mojego lekarza.

  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka w trakcie ciąży i infekcji brała macmiror i mi lekarz też mówił, że to lek bezpieczny w ciąży, jedyny minus to to, że trzeba się wyposażyć w podpaskę, bo ten lek brudzi na żółto i potem ciężko sprać.

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macmiror jest rewelacyjny. Dwukrotnie teraz w ciąży go brałam i już po pierwszej globulce byla.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    czy któraś miała z was uczulenie na luteinę dopochwową. W trakcie brania tak mnie wszystko swędzi, że się wściekam. Farmaceutka w aptece zasugerowała infekcję, ale kiedy przestałam brać luteinę i wzięłam dwie tabletki invagu wszystko przeszło. Jak zobaczyłam dwie kreski znów wzięłam i znów to samo. Nie wiem, czy jest sens to brać. W poniedziałek mam wizytę u gina.

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie kończę nystatyne dopochwową. Jestem w 12 tc.

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ