X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr żylaki powrózka nasiennego
Odpowiedz

żylaki powrózka nasiennego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    U mojego M wykryli żylaczki plus za dużo leukocytów reszta wyników nie jest zła.
    Lekarz powiedział żeby wstrzymać się z operacją bo po niej może być gorzej.
    Mimo jego przypadłości po paru miesiącach starań udało nam się zajść w ciąże.
    Narazie wszystko przebiega dobrze.
    Ale mam panicznym lęk że, przez jego przypadłość dziecko urodzi się chore lub poronię. Czy któraś z was miała podobną historię? Potrzebuje słów otuchy.

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem u Twojego męża nie wpływa na rozwój dziecka ani przebieg ciąży. Przyczynia się natomiast do problemów z zajęciem w ciążę, więc super że Wam się tak szybko udało ;)

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Lejdi.Mi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lutego 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Czy żylaki powrózka nasiennego można leczyć tylko i wyłącznie zabiegowo? Czy takie ogólne środki na żylaki, jak chociażby https://biocity.pl/varicorin/ mogą być pomocne w eliminacji tego problemu?

    Niestety, terminy są takie jakie są, a prywatnie zabieg to koszt rzędu 4000-6000 złotych, na co niestety nie mogę sobie pozwolić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 12:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ