X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zniżka na badania w ciąży
Odpowiedz

Zniżka na badania w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu dostałam maila z kuponem zniżkowym na badania. Można wybrać sobie pakiet badań. Do wyboru jest:
    1.Pakiet badań dla kobiet planujących ciążę
    2. Dla kobiet w ciąży
    3. Dla dzieci

    Robiłam sobie te badania przed ciążą. Naprawdę się opłaca, bo za badania,które normalnie kosztują ookoło 270zł z tym kuponem płaci się 99zł :)
    Może komuś się przyda. Ale trzeba się spieszyć, bo jest ważny do 30maja.
    Niżej wklejam link, na którym można pobrać kupon. Wykorzystać można tylko jeden kupon.
    I nie jest to żadna ściema :) po co przepłacać ;)

    http://www.kobieta.diagnostyka.pl/?utm_source=onet&utm_medium=email&utm_campaign=mailngonet1a




    f2w3rjjgfa6pd3eh.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 19:01

    Karolinqua lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah dzięki skorzsytałam , akurat ta firma jest 100 metrow od domku, oby wiecej takich liknów:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa85 wrote:
    hahah dzięki skorzsytałam , akurat ta firma jest 100 metrow od domku, oby wiecej takich liknów:)


    Super, cieszę się ;) bo to naprawdę fajna sprawa ;) już myślałam, że tego nikt nie przeczyta ;)

  • Sarunia Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlaśnie dzisiaj skorzystałam:)

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ