X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Znikające objawy
Odpowiedz

Znikające objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Od prawie tygodnia wiem że jestem w ciąży. Przez ostatnie kilka dni objawy były bardzo wyraźne, to jest nudności i tkliwisc piersi, ból, pieczenie w sutkach. Wczorajszy przyrost beta hcg to 115%, a jeszcze poprzedni 145%. Martwi mnie takie spowolnienie przyrostu bhcg. Na dodatek dziś kompletnie nic nie czuje, żadnych mdłości i piersi w ogóle nie czuje. Czy któraś z Was miała tak że z dnia na dzień objawy ustąpiły? Strasznie się denerwuje. Poprzednią ciąże straciłam w 8 tygodniu.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie około 8 tygodnia przestały boleć piersi z dnia na dzień, wtedy był to mój jedyny objaw. W głowie miałam już najgorsze scenariusze ale nie potrzebnie się martwiłam, wszystko było ok i ciążę szczęśliwie donosiłam. Co do przyrostów, to czym beta większa tym i przyrosty będę mniejsze - tak mówił mój lekarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 17:01

    Mildred lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży cieszyła się że już mdłości mnie mniej męczą i niestety okazało że ciąża przestała się rozwijać. Dlatego teraz tak bardzo panikuje.

  • Ainaw Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwszy przyrost o 266% a drugi już tylko 120%. Kolene przyrosty o ok. 140% i szczerze to nie ma znaczenia, bo beta rośnie! Mało tego płakałam w ramię mężowi, że ciąża stracona, bo też nie czułam objawów, temperatura ciała spadła z 37,1 na 36,4° a piersi stały się flakami na jeden dzień. Temperatura ciała codziennie jest inna, piersi raz bardziej ciążowe, a raz mniej, ale po wczorajszym usg wiem, że wszystko jest w porządku i nie ma co świrować!!!

    Mildred lubi tę wiadomość

  • Lidia87 Koleżanka
    Postów: 33 50

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza ciąża, na początku był ból piersi- bardzo silny- dodam, że nawet przy okresie nigdy mnie nie bolały- to był pierwszy i ... jedyny objaw😁 Beta przyrastała prawidłowo,w 7 tygodniu widać fasolkę z bijącym serduszkiem a u mnie nadal oprócz bólu piersi i zmęczenia żadnych mdłości i wymiotów, ok. 9 tygodnia piersi przestały boleć. Zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok, bo zupełnie nie czułam się w ciąży! Naczytałam się oczywiście artykułów i najgorsze scenariusze przychodziły mi do głowy! Dzisiaj już prawie 13 tydzień, wczoraj na USG widziałam (szczęśliwy tatuś pierwszy raz zobaczył😁) dzidziusia, słyszeliśmy bicie serduszka i było ogromne wzruszenie 😊 Więc wniosek taki drogie "Ciężarówki"- szkoda się denerwować na zapas i przy okazji fundować stres bobasowi- trzeba zawsze być dobrej myśli 😉 W przyszłym tygodniu wybieramy się na USG genetyczne. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 😘

    Jola17a lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ