X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Znamiona
Odpowiedz

Znamiona

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 30 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey . Czy to przesad czy prawda ze jeżeli człowiek się czegos wystraszy i złapie za dane miejsce tam dziecko Będzie miało ślad ?? I od kt tygodnia takie rzeczy się dzieją . W późniejszej ciąży czy już w pierwszych tygodniach jak się człowiek wystraszy może już być .. ciagle nurtuje mnie to pytanie

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHAHA. Serio?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 listopada 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #zamocne :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaznie . Naczytalam sie takich glupot :D ale tez powiem wam , ze jestem osobiscie takim przykladem ze mam myszke bo mama sie wytstraszyla w ciazy i zlapala za brzuch i dokladnie w tym samym miejscu mam blizne .. wiec to raczej nie przesad. :D

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania11 wrote:
    Powaznie . Naczytalam sie takich glupot :D ale tez powiem wam , ze jestem osobiscie takim przykladem ze mam myszke bo mama sie wytstraszyla w ciazy i zlapala za brzuch i dokladnie w tym samym miejscu mam blizne .. wiec to raczej nie przesad. :D
    Nie badz smieszna.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać ze nawet pytan tutaj zadawać nie można ... także dziękuje za odpowiedz .
    Życzę miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 17:05

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewaj sie normalnych odpowiedzi, kiedy pytanie jest totalna bzdurą.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 30 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania11 wrote:
    Hey . Czy to przesad czy prawda ze jeżeli człowiek się czegos wystraszy i złapie za dane miejsce tam dziecko Będzie miało ślad ?? I od kt tygodnia takie rzeczy się dzieją . W późniejszej ciąży czy już w pierwszych tygodniach jak się człowiek wystraszy może już być .. ciagle nurtuje mnie to pytanie

    Haha, niby idiotyzm, ale też to już od kilku osób słyszałam, nie ma co lekceważyć magii ludowej, więc jak się wystraszysz to nie łap się za twarz i okolice intymne, bo u dziecka będzie to głupio wyglądać ;)

    edwarda20, Ania11 lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 30 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, dobry wątek, nie ma co. Weszłam, bo myślałam, że czegoś ciekawego się dowiem, ale póki co to jedyne czego się dowiedziałam to to, że musi być ze mnie niezwykle melodramatyczna osoba skoro moje dziecko ma małe znamię na dekolcie :D :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 30 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia ma tuż nad pośladkiem, ze strachu się tam na pewno nie łapałam :-) ale ten mit też słyszałam i to od wielu kobiet!

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe za co musiała się złapać matka chłopca ze znamieniem na penisie/jajkach? :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ