X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ZMĘCZENIE
Odpowiedz

ZMĘCZENIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Catyyy Ekspertka
    Postów: 201 350

    Wysłany: 9 października 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie mamuśki i przyszłe mamuśki :) Mam pytanko, czy w I trymestrze też dostawałyście zadyszki po przejściu jakiegoś odcinka lub wejściu po schodach???? Jestem w 7t6d i ledwo wchodzę na 3 piętro, muszę zaznaczyć, że moja figura jest w normie. Zastanawiam się, czy jak już urośnie mi brzuch będzie gorzej... jako tako nie mam żadnych objawów poza tym strasznym zmęczeniem, przychodzę z pracy i jedyne co jestem wstanie zrobić to przygotować się do snu. Nawet jedzenie obiadu mnie męczy, narzeczony się ze mnie śmieje, jak dostaję zadyszki przy posiłku. Czy to normalne????

    relgh371atn0vk9b.png
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 9 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Catyy, z moich doświadczeń wynika, że to najzupełniej normalne :) W poprzedniej podobnie jak Ty, przychodziłam z pracy i kładłam się spać. Teraz już niestety nie mogę sobie na to pozwolić ;-) Ale zadyszkę po szybszym przejściu nawet małego odcinka nadal mam. Niestety jeśli chodzi o poziom energii to pierwszy dzień po cesarce czułam się zdecydowanie lepiej niż podczas całego okresu ciąży - może z małą przerwą w drugim trymestrze ;-) Mam nadzieję, że tym razem będzie trochę lepiej.

    Catyyy lubi tę wiadomość

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 10 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z poprzedniczką. To normalne. Ja np w pierwszej ciąży nie spałam ogólnie miałam bardzo dużo energii i hasałam wszędzie :) Za to w drugiej ciąży Chodzę z oczami na zapałkach. Nie mam na nic siły i najchętniej przespałabym całe dnie, ale synek mi nie pozwoli. Nawet obiad dla mnie ugotować to problem i idę jak na skazanie do kuchni :)

    Nina82, Catyyy, Martika87 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 11 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina_b wrote:
    Zgadzam się z poprzedniczką. To normalne. Ja np w pierwszej ciąży nie spałam ogólnie miałam bardzo dużo energii i hasałam wszędzie :) Za to w drugiej ciąży Chodzę z oczami na zapałkach. Nie mam na nic siły i najchętniej przespałabym całe dnie, ale synek mi nie pozwoli. Nawet obiad dla mnie ugotować to problem i idę jak na skazanie do kuchni :)

    Mam tak samo :) - z tą różnicą że mam Córkę :)

    03.02.2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ