X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zatrucie pokarmowe w ciazy
Odpowiedz

Zatrucie pokarmowe w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Dziewczyny wczoraj spędziłam noc nad toaleta. Zaczęło się od mdłości i ogólnego zmęczenia. Potem wymiotowalam cała noc.. coś ala grypa żołądkowa. Jestem na wakacjach w Chorwacji jeszcze przez tydzień. Jadłam raczej to co wszyscy... i tylko mnie dopadło. Po nocy mi przeszło no ale jestem osłabiona. Zjadłam trochę arbuza i jem słone paluszki i krakersy... myślicie że to mogło jakoś wypłynąć na dzidzie9? To 10 tydzień..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    Hej.

    Dziewczyny wczoraj spędziłam noc nad toaleta. Zaczęło się od mdłości i ogólnego zmęczenia. Potem wymiotowalam cała noc.. coś ala grypa żołądkowa. Jestem na wakacjach w Chorwacji jeszcze przez tydzień. Jadłam raczej to co wszyscy... i tylko mnie dopadło. Po nocy mi przeszło no ale jestem osłabiona. Zjadłam trochę arbuza i jem słone paluszki i krakersy... myślicie że to mogło jakoś wypłynąć na dzidzie9? To 10 tydzień..
    Hejo Ja mialam taki epizod tydzien temu. Zjadlam duzo ale warzywa wiec nie bylo mowy o zatryciu.zaczelo sie of mdlosci wieczorem, pozniej wymiotow I goraczki do 38.0 I bylo MI zimno. Sprawdzialm nastepnego dnia temp z rana a tam36.6 a od poczatku ciazy mam 37.0 minimalnie36.8 I zaczelam sie bac. Z uwagi na to be jestem w uk I ich nie odchodza temperatury pozostalo MI czekac... naszczescie na drugi dzien czulam sie jak zawsze trovhe oslabiona ale temp jest znow37.0 . Moje baby ma8tyg twoje starsze I jeden epizod nic mu nie zrobi ;) wierze chociaz moje zobacze dopiero za 6tyg

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniam elektrolity i zobaczymy
    Mam wizytę za 9 dni...

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 21 lutego 2022, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zatrucie pokarmowe w ciąży? Czytałam, że w ciąży może mieć poważne konsekwencje i się boję, szukam otuchy. Skusiłam się wczoraj na kebab (sprawdzone miejsce, nigdy nic mi nie było po nim, nawet już w ciąży dobrze wchodził; mężowi nic nie było). Po północy obudziły mnie straszne mdłości, a że jestem ciężka do wymiotów (w dodatku jestem na lekach przeciwrefluksowych) męczyłam się pół nocy zanim cokolwiek zwróciłam. Miałam dwa epizody silnych torsji i po zakończeniu gdy się załatwiałam zauważyłam zbitek białego śluzu na bieliźnie wielkości paznokcia kciuka 😔 Bardzo się boję czy to nie czop śluzowy, jadę zaraz do lekarza, ale boję się, bo tam mają dość słaby sprzęt USG, a moja lekarka prywatna jest dopiero jutro. Wprawdzie rano współżyłam, ale nigdy nie zdarzył mi się taki zbitek... Tak się boję o nasze maleństwo 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2022, 08:01

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 21 lutego 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście z szyjką wszystko w porządku 🙂 Najadłam się strachu przez doniesienia, że zatrucia pokarmowe w ciąży niosą ryzyko przedwczesnego porodu, lekarka nie potwierdziła tych doniesień.

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ