X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zatkany nos w ciąży
Odpowiedz

Zatkany nos w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 27 września 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie . Od samego początku ciazy zatkany nos. Pomogly jedynie normalne krople ale nie chce zaszkodzic maleństwu i szukam czegoś innego :'( polećcie jakieś maści albo coś :-(

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 27 września 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, miałam to samo na początku ciazy, ale z tego co pamietam to minęło w okolicach 10 tygodnia. Krople do nosa raczej nie sa zalecane, a szczególnie w pierwszym trymestrze dlatego tez ich nie stosowałam, zeby nie zaszkodzić dziecku. Psikalam do nosa wode morska, troche pomagało, ale bez rewelacji niestety...

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 września 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast kropli stosuj sól fizjologiczną - efekt ten sam, a nie ma strachu. Tak się robi niemowlakom :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 27 września 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również od początku ciąży mam ten problem. W ciągu dnia jeszcze jest do zniesienia ale jak idę spać to oddychać aż nie mogę przez nos. Lekarz polecił mi krople Prenalen. Mnie pomagają :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 29 września 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, sol fizjologiczna jest spoko, właśnie też stosuje.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Bogusia Bogusia Koleżanka
    Postów: 114 16

    Wysłany: 29 września 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup sobie masc majerankowa i wcieraj pod nos. Kilka razy dziennie. Mozesz robic parowki wody i soli. Absolutnie nie krople moga zaszkodzic dziecku. Tylko woda morska.

    Aniołeczek 7 tydz [*] 18.08.2017
    8p3os65gn0in465r.png
    mhsvzbmhns0y9x3z.png
    19.02.2019 [*]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 30 września 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prawie całą ciążę brałam krople do nosa. Poddałam się już w drugim miesiącu, w ogóle nie mogłam przez to w nocy spać, a woda morska i inne cuda nic a nic nie pomagały. Mam zdrową córeczkę ;)

  • Bogusia Bogusia Koleżanka
    Postów: 114 16

    Wysłany: 2 października 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można przecież nie w każdymprzypadku zaszkodzi, ale wiadomo, lepiej byłoby nie stosować, szczególnie na początku

    Aniołeczek 7 tydz [*] 18.08.2017
    8p3os65gn0in465r.png
    mhsvzbmhns0y9x3z.png
    19.02.2019 [*]
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala ciaze mialam zatkany nos i katar. Nic z tym nie robilam bo wiedzialam ze tak moze w ciazy byc. No i nie chcialam sie "faszerowac" lekami. Po porodzie przeszlo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • olaas Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam krople z solą morską i ich używam, bo nie dałabym rady. Zatkany nos doprowadza mnie do szału i naprawdę potrafię przez to się mega denerwować, więc wolę już używac kropli niż chodzić cały dzień na nerwach :P

    34bwgov3yjk30e8u.png
  • Violka86 Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 29 listopada 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7 tygodniu i tez mówię przez nos, ogolnie malo co choruje a tu proszę no i gardlo mnie pobolewalo i taka chrypka zostala, a przez te smary kasze meczy w dzień...

  • plinka89 Autorytet
    Postów: 1015 737

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam sinulam express forte :) Jak dla mnie cudny lek i jest bezpieczny dla ciężarnych i karmiących - wyraźnie pisze w ulotce. Ma głównie olejki eteryczne i naprawdę działa! Polecono mi go przy karmieniu 1 córki, obecnie jestem na początku drugiej ciąży i przy tej infekcji również stosuje

    zwichrowana lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kie55f15r.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ