BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Zarodek urósł Za mało
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kasiakarma
Debiutantka
0

Wysłany: 18 stycznia, 15:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny, jestem obecnie W 5 tyg ciąży, ostatnia miesiączkę miałam 21.11 ale miałam przesunięta owulacje. Poczęcie nastąpiło około 10-15.12.2019.
To moja pierwsza ciąża mam 28 lat. 9 stycznia byłam na usg, wyszło ze jest pęcherzyk ciążowy jeszcze bez widocznego zarodka, Wielkość 0,66 cm. Na podstawie wielkości ciąża oceniona na 4 tygodni i 4 dni. W poniedziałek 13.01 zaczęłam mieć brazowe brudzenie, utrzymuje się do dziś. Lekarz przepisał 3x 1 duphastonu, w czwartek 16.01 byłam na kontroli i pęcherzyk przez tydzień urósł nieznacznie :( 0,83 cm, wiec rozwinął się jakby o jeden dzień :( hcg 4458 w środę jadę powtórzyć sprawdzić jak rośnie, w czwartek kolejne usg. Czy miałyście podobna sytuacje ? Czy jest jakakolwiek nadzieja na to ze ciąża się rozwinie ? Lekarz każe czekać... a ja dostaje świra od czekania i zastanawiam się czy miała któraś podobny przypadek.

Irola
Autorytet
386

Wysłany: 22 stycznia, 18:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Miałam podobnie. Ciąża 6 tydzień a nie było zarodka tylko pęcherzyk z zoltkowym. Lekarz twierdził że to początek 5 a nie 6, ale ja miałam monitoring cyklu wiec wiedziałam kiedy. Na kolejnej wizycie za 2 tygodnie był już zarodek i serduszko a ciąża prawie taka jak z ostatniej miesiączki (różnica 3 dni). Wiem co czujesz bo miałam to samo...

oar8skjo5n2yr83t.png

PCOS
Starania - 01.2019
Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
1 cs z letrozolem ovu 12 dc
11.2019 - ciąża biochemiczna
2 cs z letrozolem ovu 15 dc
5.12 II 🙏❤️

"I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15

Kasiakarma
Debiutantka
0

Wysłany: 23 stycznia, 16:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie niestety puste jajo, urosło tylko o jeden dzień znowu w środku puste a ja zaczekam dziś krwawić. Beta urosła minimalnie w piątek 4458 wczoraj 4497 :( wiec siedzę sobie w domu i czekam... za pare dni udam się do szpitala czy wszystko wyszło :(

maamaa
Nowa
0

Wysłany: 24 stycznia, 17:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja mam od 3dni plamienie, byłam dziś u lekarza, na usg wiek 4w4d póki co puste jajo...każe czekać, przepisał 3x duphaston i za tydzień wizyta....niewiem czy brzuch mnie boli ze strachu, czy coś nie tak :(

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)