X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr zarodek
Odpowiedz

zarodek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie , bo dręczy mnie ciągle jedna myśl. Na ostatniej wizycie w 5 tyg widziałam jedynie pęcherzyk ciążowy. Czy na tym etapie nie powinno być już widać zarodka? I druga sprawa to beta. Jestem teraz w 6 tc i moja beta wynosi ponad 80 000. Czy taki wynik beta hcg wskazuje na dobry rozwój ciąży czy nie należy się nim za bardzo sugerować. Trochę się niepokoję, a do kolejnej wizyty jeszcze sporo czasu.

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zarodek dopiero zobaczyłam w 7tc, zrób badanie beta po 48h i zobacz czy przyrost jest ok - powinien mniej więcej się podwoić. nic się na razie nie martw. umów się na wizytę w 8tc

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź
    ja już robiłam betę wielokrotnie i przyrosty były prawidłowe. Teraz zrobiłam wyszła ponad 80 000, progesteron 30. Na wizytę idę dokładnie tak jak zasugerowałaś w 8tc:)

    Maracuja
  • izadora Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja, w 5 tyg. nie ma prawa być nic więcej poza pęcherzykiem widać :) ja miałam pęcherzyk w połowie 7 (minus tydzień,czyli w połowie 6!) i nic więcej. a teraz mam 3,04 cm Bóba ;) zresztą pamiętaj, że nie liczy się termin od ostatniej miesiączki, tylko tak naprawdę ważna jest owulacja (która u mnie była o tydzień przesunięta).Nie przejmuj się, betę masz super i nie rób jej więcej (przy tak wysokich wynikach to już i tak nie jest miarodajne chyba). Zarodek zobaczyłam dopiero na początku 9 tyg (czyli tak naprawdę 8), miał wówczas 1 cm i widoczne serducho. Jak pójdziesz za szybko, znów się będziesz wkręcać, że serduszka nie było- a to do niczego nie prowadzi ;)

    Krysti lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci kochana. Rzeczywiście trochę wariuję. Wcześniej na pewno nie będę szła. U mnie też okazało się, że owu była tydzień później bo z moich obliczeń wynikało, że to 6tc, a lekarz po badaniu ocenił, że 5.

    Maracuja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ