X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zaparcia...
Odpowiedz

Zaparcia...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pralinek2 Koleżanka
    Postów: 49 19

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na początku ciąży miałam zaparcia, potem lekko przeszły, potem od 6 tygodnia miałam mdłości,teraz mdłości przeszły a zaparcia wróciły... Rzeczywiście ten Colon C można brać w ciąży? Jak jest tak skuteczny jak piszecie, to chyba będę musiała go kupić.

    eikt3a3ftl57j282.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam w innym wątku. Ja robię sobie codziennie taki "napój" z siemienia lnianego. Mielę nasiona (1 łyżeczka) w młynku do kawy na wiór. Potem to zalewam ciepłą wodą. Potem piję takiego trochę gluta... Niesmaczne to za bardzo ale mi pomaga. (Plus na zgagę w pakiecie też jest dobre). Acha... moim zdaniem lepsze jest takie siemię złote, jasne niż brązowe.

  • Natalia100 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny, zaczyna mi się 8 tydzień ciąży, zaczynają meczyć mnie zaparcia. Dziś osiągnęło chyba swoje apogeum, musiałam silnie przeć żeby cokolwiek ze mnie wyszło. Chyba nie zaszkodzi do tak wczesnej ciąży??? Stresuje się każdą głupotą.. :/

  • dzabuch Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypijam na czczo szklankę wody z miodem i cytryną. Najlepiej około 20 minut przed jedzeniem. Mi pomaga! Woda musi być ciepła, lepiej działa.

    Serafina lubi tę wiadomość

    Bartuś 04.11.2015
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ