X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zachcianki
Odpowiedz

Zachcianki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie już zachcianki, ja dziś wpałaszowałam kiszoną kapustę z białą czekoladą i do tego wypiłam sok żurawinowy, wymyślne mam to dziecko :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 15:10

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja od dziecka jadłam bułki z dzemem truskawkowym i kiszonym ogórkiem...lubie połączenia słodko kwaśne, więc u mnie bez zmian ;)

    Lady Savage, hakorośl lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    hehe ja od dziecka jadłam bułki z dzemem truskawkowym i kiszonym ogórkiem)

    Mój brat jako dziecko uwielbiał kiełbasę z cukrem XD

    Misi@, hakorośl lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A są różne na różnym etapie ciąży. Ja np. bardzo lubiłam słodycze pierwszym trymetrze i zajadałam je czymś słonym. Nie raz zdarzyło mi się zjeść np. zupę popijając słodkim sokiem czego nie robiłam bo jak już to tylko herbata. Dzisiaj np. zjadłam parówkę z ketchupem i chlebem ale doprawiłam je ciastkami z dużą ilością marmolady czego poza ciążą bym nigdy nie zrobiła.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko większy apetyt :) chociaż raz cały dzień za mną chodziły frytki. ale nie powiem zdarzy mi się zjeść kilka mandarynek, przegryźć kawałkiem ciastka i dopchać się kiełbasą. W normalnym warunkach mój żołądek by tego nie przeżył :)

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie dziwne polaczenia to zadna nowość. Slodka bolka z szynką i maslem jest the jest!
    U mnie to raczej nie zachcianki tylko myśl o tym, ze po wszystkim jest mi niedobrze. Wiec od wczoraj wciągam ser żółty i praktycznie nic poza tym:D

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie łączę bo nie lubię ale mąż sie śmieje że niedługo będę sledziem zagryzac kanapke z dżemem
    zawsze jadlam słodycze dzień bez batonika byl stracony a teeraz cały czas mam ochotę na coś ostrego

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciagle mam ochote na slone, ostre, warzywa....slodycze moga nie istniec.

    polkosia lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie czekam aż otworzą Lidla, bo zachciało mi się bułki z twarozkiem. Od 15 minut w samochodzie, może się zlitują i otworzą o 7:55...

    polkosia lubi tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do ostrych potraw to uważajcie ja już dostałam wywód od babci a póxniej od koleżanki :P
    Ostre potrway rozrzedzają krew a to może skończyć się tragicznie

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bananów, bananów i jeszcze raz bananów!
    I kakao.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co nie mam żadnych zachcianek, wszystko po staremu...a nawet słodyczy udaje mi się unikać ;)
    Myślę, że na takim wczesnym etapie to raczej dziewczyny same sobie wkręcają trochę te zachcianki, albo nie koniecznie są one związane z ciążą ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koalka bo ja wiem czy to tak jest z tym wkręcaniem. Ja miałam taką ochotę na paczki, że musiałam zjeść juz teraz. No i wsunęłam 3 na raz ;)
    Podobnie miałam przed samą @ jak hormony szalały. Poleciałam do sklepu po lody czekoladowe, ale w domu przeszła mi ochota. Niektóre z nas po prostu mają taką naturę

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    hehe ja od dziecka jadłam bułki z dzemem truskawkowym i kiszonym ogórkiem...lubie połączenia słodko kwaśne, więc u mnie bez zmian ;)

    hehe :) pamiętam jak moja babcia zajadała się śledzikiem w oleju z cebulką i zagryzała pączkiem z marmoladą i cukrem pudrem :D

    zachcianek nie mam żadnych ale odrzuca mnie od słodkiego a ciągnie do kwaśnego :)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 15 lutego 2015, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, mam dokładnie to samo. Kiedyś nie przeżyłabym dnia bez słodkości, a teraz nie mogę na nie patrzeć.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ