X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zabieg łyżeczkowania
Odpowiedz

Zabieg łyżeczkowania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Demi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie,
    Niestety prawdopodobnie z powodu pustego jaja płodowego bede musiała udać się na zabieg łyżeczkowania. Czy ktoś może mi polecić w Warszawie jakiś dobry szpital publiczny gdzie szybko to zrobią lub prywatna klinikę?
    Nie wiem co zrobić, czy umówić się na zabieg czy czekać do poronienia samoistnego. Może któraś Was ma już takie doświadczenia - bedę wdzięczna za poradę.

  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 4 lipca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi że Ciebie to spotkało..a który to tydzień? do 8tc można poronić samoistnie,ale już po trzeba wykonać zabieg łyżeczkowania.nie martw się to nic nie boli,zabieg jest robiony pod narkozą. Mnie też to spotkało rok temu i też puste jajo ,eh.. trzymaj się

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Demi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 4 lipca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety zakonczony 7 tydzień ciąży. Tak, straszne to jest. Dlatego chcę miec to jak najszybciej za sobą.
    Jak odbywa sie w takim przypadku przyjecie do szpitala - trzeba czeka, czy przyjmuja od reki?

  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 4 lipca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie dostałaś skierowania od ginekologa? ja do szpitala trafiłam bo zaczełam krwawic.Nie sądzę że będziesz czekała bo sprawa na ,,już,,

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Demi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 4 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, dopiero mam we wtorek wizytę, ale sprawa jest jasna.

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 5 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Ci bardzo...
    Miałam taką samą sytuację w zeszłym roku - w 6tc puste jajo, lekarz powiedział, żeby poczekać 2 tyg, ze może organizm sam się oczyści. Po 2 tyg miałam usg kontrolne, ale wciąż było tak samo, ginekolog wypisał mi skierowanie do szpitala za 3 dni.
    W szpitalu badania krwi, anestezjolog itp a na dzień następny miałam zabieg robiony przez mojego ginekologa pod całkowitą narkozą.
    Jeszcze tego samego dnia wyszłam do domu.
    Niestety to się zdarza, wiem, ze to żadne pocieszenie, ale mój ginekolog mi mówił, że nawet przydarzyło się to jego żonie a teraz mają dwójkę dzieci... Ja też to strasznie przeżywałam, ale minęło kilka miesięcy i się udało :) Oczywiście wciąż się boję, ale wierzę że tym razem będzie dobrze, czego i Tobie życzę!!!

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • MistrzyniWKochamCieMisiu Autorytet
    Postów: 558 1121

    Wysłany: 6 lipca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, ze tak sie Twoje losy potoczyly =( na pewno wszystko sie ulozy...
    Ja poronilam jedno dziecko w 15tc, a drugie przezylo (byla to ciaza blizniacza) i lyzeczkowanie zrobili mi zaraz po porodzie silami natury. Nie mialam zadnego znieczulenia, wiec bylo to bolesne przezycie, choc po porodzie bylo mi juz wszystko jedno. Na pocieszenie dodam, ze znow jestem w cizy blizniaczej i licze, ze tym razem wszystko ulozy sie pomyslnie. Czego i Tobie Demi zycze.

    Maja (2900g i 48cm) oraz Ola (1900g i 44cm) - ur. 5.01.2015
    relgo7esxnwbr62i.png
    2813c71e57.png
  • Demi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 lipca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam leki na oczyszczenie. Powinno podziałać!
    Powodzenia z Waszymi dzieciaczkami!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ